Baileys otevírá originální pop up Treat Bar na náměstí Jiřího z Poděbrad

Předvánoční čas je pro mnoho z nás nabitý pečením cukroví, sháněním dárků, dekorováním domovů a neustávajícím shonem. Pojďte se na chvilku zastavit a vychutnat si pohodovou adventní atmosféru v jedinečném Baileys pop up baru, který vás od 27. 11. do 23. 12. rozmazlí lahodnými teplými drinky a delikátními dezerty na adventních trzích na náměstí Jiřího z Poděbrad. Otevřeno bude každý den od 10:00 do 20:00.

Horký nápoj přesně podle vašich představ

Máte během vánočních svátků rádi teplé a sladké nápoje, které vás během mrazíků nejen zahřejí, ale zároveň potěší i vaše mlsné jazýčky? Tak právě pro vás je Baileys pop up bar tou správnou volbou! Na místě si totiž můžete namíchat lahodný drink přesně podle vašich představ – a fantazii se meze nekladou. Vybrat si můžete z kávy a horké čokolády, a celý nápoj můžete dozdobit oříšky, marshmallows, špetkou třpytivého prachu nebo cukrovým zdobením. Na míru připravený teplý nápoj skvěle doplní i lahodné dezerty s příměsí likérů Baileys, nebo třeba zmrzliny.


Fantazie a kreativita vítána!

Baileys pop up Treat Bar se již podruhé stane útočištěm pro všechny nadšence do nových drinků, kreativní duše a ty, kteří v sobě i v dospělosti dokážou najít hravé vnitřní dítě. Zde je totiž vše povoleno! Ať už máte chuť na kávu s Baileys, nebo si chcete připravit bombastickou horkou čokoládu s pořádnou dávkou třpytek, oříšků a marshmallows, Baileys Treat bar vám kromě skvělých drinků a dezertů nabídne i kout plný zábavy.           

Darujte svým blízkým sametově jemný dárek, který pohladí všechny jejich smysly. Tradiční smetanový likér Baileys Original Irish Cream potěší všechny milovníky sladkých a hustých likérů, ale i ty, kteří si občas rádi zahřeší. Likéry Baileys totiž skvěle chutnají nejen samotné a jako součást drinků, ale i v dezertech či jako poleva na vaší oblíbené zmzlině.

A pokud dávají vaši nejbližší přednost mlsání bez výčitek, schovejte jim pod stromeček láhev odlehčené novinky Baileys Deliciously Light. Ta je stejně lahodná jako její starší sourozenec, ale obsahuje o 40 % méně cukru a kalorií.

You may also like...