Barbora Hodačová nezahálí a boří mýty o modelkách. Stala se z ní právnička

Česká Miss 2019 Barbora Hodačová úspěšně odpromovala na Právnické fakultě Univerzity Karlovy v Praze a získala akademický titul Mgr. Svým úspěchem se tato česká kráska pochlubila na instagramovém profilu, kde během několika vteřin sklidila nespočet gratulací.

Barbora Hodačová je díky trvající koronavirové krizi nejdéle úřadující Českou Miss. Svůj titul získala v roce 2019, kdy jej převzala po Lee Šteflíčkové. Své vítězství si vybojovala v přímém přenosu na Prima FTV. Finálový galavečer se tehdy odehrával v Hudebním divadle Karlín pod taktovkou zkušeného moderátora Libora Boučka.

Nyní se Bára po několikaletém studiu na Právnické fakultě Univerzity Karlovy v Praze pochlubila magisterským diplomem. „Ano, momentálně jsem dostudovala, nicméně ještě mě čeká rigorózní práce, kdy získám titul JUDr. Aktuálně jsem ale šťastná, že mohu vstoupit do nové životní kapitoly a najít si obor, ve kterém se budu moci konkrétně specializovat, jelikož studium je všeobecné. Nejvíce mě zajímá soudnictví a práce na soudě, ale zatím bych chtěla nastoupit do nějaké nadnárodní korporace, kde bych si mohla udělat koncipienturu a nasbírat nejdříve nějaké zkušenosti z praxe“. Pochlubila se kráska a novopečená právnička Hodačová.

Českou republiku Barbora reprezentovala na světové soutěži Miss Universe v Atlantě. Během celé soutěže však dokázala pilně studovat Právnickou fakultu Univerzity Karlovy a její úsilí bylo letos po zásluze odměněno. “Za celou Českou Miss ESSENS Báře moc gratuluji. Naše vítězky jsou důkazem toho, že tato soutěž krásy už dávno není jen o vzhledu. Vzdělávají se, věnují se charitám a podporují na cestě za snem i aktuální finalistky,“ vzkázala ředitelka soutěže Veronika Farářová.

Web: www.ceskamiss.cz

Zdroj fotografií: Instagram / baruhodacova, Česká Miss ESSENS

Print Friendly, PDF & Email

You may also like...