Bolek Polívka a pes Gump potěšili dětské pacienty v táborské nemocnici

Projekt GUMP uvedením filmu Gump – pes, který naučil lidi žít do kin a na Netflix zdaleka nekončí. Kromě toho, že zmíněný film poběží 17. dubna také v televizi Prima, vychází další vydání stejnojmenné knihy. Tentokrát bude plná příběhů a fotek z natáčení filmu. Pokřtít ji do jihočeského města Tábor, kde se část filmového příběhu natáčela, přijede 16. dubna známá youtuberka Anna Šulcová, která se ve filmu objevila jako veterinární asistentka lékaře, jehož ztvárnil Karel Roden.

Projekt GUMP si získal sympatie pejskařů nejenom filmem, ale především bojem proti týrání psů (a zvířat všeobecně), aktivitami proti množírnám, podporou a finanční pomocí mnoha psím útulkům, stavbou vlastního psího útulku, besedami pro děti ve školkách a školách, pomocí handicapovaným dětem.

A právě dnes navštívili zástupci tohoto projektu v čele s Filipem Rožkem do táborské nemocnice. Na dětské oddělení s nimi zavítal oblíbený herec Bolek Polívka, představitel hlavní role Bédi v doprovodu psa Gumpa a režiséra F. A. Brabce. Polívka s Gumpem obešli všechny pokoje s malými pacienty a poté pokřtili velkého (150 cm) plyšového psa Gumpa, kterého dětskému oddělení věnovali. Radost odrážející se v dětských očích byla nepopsatelná.

Zdroj: Helena Váňová Production

You may also like...