Česká Jennifer Aniston nastupuje do ZOO

Může se řadit mezi královny českého dabingu – Miriam Chytilová propůjčuje hlas mnoha zahraničním kolegyním. Především je ale srostlá s americkou herečkou Jennifer Aniston. Dnes se v seriálu ZOO objeví jako milující a náhradní maminka Evy Burešové, která má pro svou svěřenkyni vždy lásku a pochopení.

Je vychovatelkou v dětském domově, kde Viky Janečková vyrůstala, a když je problém, objeví se milovaná teta Kalinová. „Oslovili mě z castingové agentury, zda bych nechtěla zkusit roli vychovatelky, která tak trochu supluje maminku hlavní hrdinky, kterou hraje Eva Burešová. Viky u ní vyrostla, teta Kalinová ji miluje a podporuje ji,“ popisuje svou cestu do seriálu herečka, která začínala s herectvím už jako dítě. „Ta role je moc milá, i když tak trochu pomáhá se lží oběma holkám – tedy Evě Burešové i Míše Pecháčkové. Má pro ně velké pochopení, obrovské pochopení pro lásku, i když ji asi sama nemá,“ vykresluje charakter své postavy Chytilová, která opět bude Evě coby Viky pomáhat zahladit pravdu, když se při malování dětského domova nečekaně objeví ve dveřích pan soudce Kříž. „Uvidíme, jak ta moje postava bude dál pokračovat. Měla jsem s Evou, tedy Viky, pomalu procházet dějem, ale teď uvidíme, co si pro mě scenáristé přichystali,“ rozmýšlí se herečka, jejíž hlas neodmyslitelně patří ke krásce Jennifer Aniston.

Je to moje radost i prokletí. Obrovská spousta diváků si můj hlas s ní spojuje a myslím, že to naše setkání bylo pro mě osudové. Je to nádherná práce, za kterou jsem vděčná a jsem ráda za každý nový film, který natočí a já ho můžu dabovat. Je to pro mě obrovská radost,“ přiznává herečka, která je ovšem i herečka divadelní a filmová. „Moc ráda bych si zahrála nějakou hezkou komediální roli, to by mě moc bavilo. Hraju je na jevišti a byla bych ráda, kdyby se nějaká taková nabídka objevila,“ přemýšlí Miriam Chytilová, která, než nastoupila do ZOO, si samozřejmě pár dílů pustila a seriál se jí líbil jak díky prostředí, tak i kolegům.

Foto: FTV Prima

You may also like...