Česká Miss Veronika Farářová představila nový beauty box pod názvem Beauty inside

Tradiční soutěž krásy Česká Miss rozšířila své pole působnosti do kosmetického odvětví. Díky dlouhodobým vztahům s kosmetickými značkami napříč celým trhem připravila Beauty inside Box, díky kterému dnes bude moci každá žena či dívka podpořit svůj přirozený půvab a sama si vyzkoušet produkty, které používají i vítězky České Miss.

“Díky spolupráci s našimi partnery a zkušenostem vítězek soutěže Česká Miss, můžeme doporučit široké veřejnosti kvalitní kosmetické výrobky. Navíc jen za zlomek ceny obsažených produktů,” odtajnila nám Veronika Farářová, obchodní ředitelka České Miss a zároveň zakladatelka projektu Beauty inside a doplnila: “Předem jsou známy jen světové značky, nikoliv jejich konkrétní produkty. Ta myšlenka  mě osobně hrozně baví, protože kdo z nás nemá rád překvapení?”

“Už brzy vám představíme i tváře Boxu z řad úspěšných a krásných žen. A i ony vám budou dávat užitečné rady a tipy jak o sebe pečovat,” uvedla Veronika, které projekt nejen založila, ale osobně dohlíží na výběr konkrétních produktů, aby jeho složení bylo opravdu perfektní.

Každé tři měsíce si tak můžete dopřát Beauty Inside Box (BIB), který obsahuje výběr té nejlepší kosmetiky předních značek z celého světa. Limitovaná edice 1 000 ks je fixně daná participujícími partnery Beauty inside Boxu České Miss. Kapacita se nebude zvyšovat, z důvodu exkluzivity a zachování té nejvyšší možné kvality.

A jaké jsou výhody Beauty inside Boxu České Miss? Nemusíte se starat o nákup kosmetiky celý rok. Tým nejlepších odborníků poskládá Vaši krabičku krásy. Nejlepší možná cena díky spolupráci České Miss s výrobci i distributory napříč trhem. A nakonec překvapení! Kdo z nás netouží nechat se aspoň občas překvapit něčím co je krásné voňavé hezky zabalené a exkluzivní?

You may also like...

1 Response

  1. 29.3.2020

    […] Česká Miss Veronika Farářová představila nový beauty box pod názvem Beauty inside […]