Českou hitparádu Frekvence 1 nově moderují Jana Knížková a Roman Mikesch

Se začátkem školního roku Frekvence 1 připravila pro své posluchače novinku, Českou hitparádu nově moderuje sehraná dvojice Jana Knížková a Roman Mikesch. Jejich premiéru si můžete poslechnout již tento pátek 3. září od 19 hodin. Posluchačům oblíbení moderátoři slibují unikátní a ryze českou hitparádu. 

Moderátory Janu Knížkovou a Romana Mikesche posluchači velmi dobře znají z éteru Frekvence 1, v pracovní dny jim zpříjemňují odpoledne a také tvoří část týmu pořadu Velké hlavy. Na Frekvenci 1 jsou oba už přes deset let. Během té doby každý z nich moderoval s mnoha parťáky. Trvalo to, ale nakonec se potkali. Což je moc těší a baví je, jak se vzájemně odbourávají. Doufají, že i posluchače. Reakce, které na ně chodí do rádia, tomu nasvědčují.

Nově bude dvojice provázet i Českou hitparádou Frekvence 1, ve vysílání pořad naladíte vždy v pátek večer od 19 hodiny. „Jsme nadšení, že s námi posluchači stráví také start víkendu. Je to dle nás nejlepší část týdne. Budou uvolnění, stejně jako my natěšení, takže nám kdejaký přeřek prominou,“ říkají vždy usměvaví moderátoři k novince.  O pořadí v hitparádě rozhodují každý týden posluchači na webu rádia.

Jak napovídá sám název pořadu, jsou do ní zařazovány ty nejlepší songy z české muziky. „Přišla k nám životní šance. Nabídka, která se neodmítá. A to, že spolu budeme moderovat.  Nejde o ledajaký pořad, jde o unikátní hitparádu, která je ryze česká. Trávíme spolu málo času, tak jsme další hodinu v týdnu vzali téměř bez rozmyšlení. Čím víc, tím lépe.  A k tomu všemu budeme mít přehled o české muzice a českých hudebních nadějích. To bereme taktéž s povděkem,“ prozrazuje Jana Knížková a Roman Mikesch. Dodávají na závěr: „Těšíme se na naše hitparádové posluchače každý pátek po 19. hodině.“ 

Na webových stránkách České hitparády Frekvence 1 můžete i vy hlasovat pro svého favorita, nebo si jen přehrát 10 nejoblíbenějších hitů posluchačů rádia a dvě nasazené novinky v daném týdnu.

You may also like...