ChargeUp je nově partnerem pro řešení dobíjení elektromobilů MG

Společnost ChargeUp, přední hráč na poli řešení pro dobíjení elektromobilů, navázala partnerství s automobilovou značkou MG v České republice v rámci programu MG CHARGE pro příznivce elektrických aut. Toto spojení představuje nový standard v poskytování služeb pro zákazníky v oblasti dobíjecí infrastruktury pro domácnosti a firmy.

„Jsme nadšeni, že jsme se stali partnerem MG ČR a pomůžeme tak jejich zákazníkům pohodlně vyřešit dobíjení elektromobilů ať už se jedná o firemní klienty, kteří elektrifikují vozový park, nebo o domácí dobíjení,“ říká Ondřej Miškovský, Indirect Sales Manager v ChargeUp.

Speciální nabídka AC dobíjecích stanic MyBox pro zákazníky MG CHARGE

ChargeUp pro program MG CHARGE připravil speciální nabídku AC dobíjecích stanic z portfolia značky MyBox. Tyto designové stanice s výkonem až 22 kW zajišťují efektivní a spolehlivé dobíjení. Zákazníci mohou využít nejen odbornou instalaci stanic na připravenou i nepřipravenou elektroinstalaci, ale také DLM modul pro dynamické řízení výkonu v budovách.

„Jsme připraveni poskytnout nejmodernější a spolehlivé dobíjecí stanice pro zákazníky programu MG CHARGE, aby mohli plně využívat potenciál svých elektromobilů i plug-in hybridů,“ dodává Ondřej Miškovský.

Fotovoltaické elektrárny pro maximální energetickou nezávislost

Rozšířená nabídka zahrnuje i fotovoltaické elektrárny s bateriovým uložištěm. Tato kombinace umožňuje efektivní využití solární energie pro dobíjení elektromobilů, maximalizaci energetické nezávislosti a snižování ekologické stopy.

Toto partnerství přináší zákazníkům MG CHARGE nejen pohodlné a efektivní dobíjení, ale také možnost investovat do udržitelné a čisté energetiky. Více o partnerství a připravených speciálních nabídkách se můžete dozvědět na webových stránkách ChargeUp chargeup.cz/mg-charge a více informací
o službě MG CHARGE na www.mgmotor-czech.cz/mgcharge/.

ChargeUp poskytuje špičková řešení v oblasti dobíjení elektromobilů. Zastřešuje komplexní dodávky na klíč vč. návrhu, projekce, dodávky a instalaci špičkových dobíjecích stanic, back-endového systému pro jejich správu, aplikaci pro koncové uživatele a možnost zpoplatnění veřejného dobíjení a související služby jako jsou údržba a servis dobíjecích stanic, zákaznická podpora v režimu 24/7 a další.

MG ČR v roce 2024 oslaví značka MG 100 let na trhu a dnes je známá svou schopností předbíhat dobu a vytvářet inovativní vozy. V současnosti se zavázali k udržitelné mobilitě a nabízí evropským motoristům široký výběr elektrifikovaných vozidel. Značka MG se snaží o přístupnost elektrického pohonu pro všechny, představujíc moderní elektromobily a plug-in hybridy.

You may also like...