Charitativní adventní trh se po covidové přestávce vrací na nové místo s novými partnery

The Mozart Prague Hotel, Bontonfilm a charitativní organizace ACT FOR OTHERS spojí své síly, aby během prvního adventního víkendu roku 2022 představili návštěvníkům a obyvatelům Prahy Charitativní adventní trh. Akce jako obvykle zahájí vánoční období, letos v kouzelném historickém prostředí hotelu The Mozart Prague s unikátním Pachtovým palácem ve svém srdci. Stejně jako během předchozích ročníků nabídne Charitativní adventní trh pestrý výběr výrobků ve špičkové kvalitě, pochutnat si budete moci na tradičním charitativním svařeném víně, chutném občerstvení a o zábavu nejmenších se postará i dětský koutek. Pro zpříjemnění svátečního období připravili organizátoři akce bohatý mezinárodní hudební zábavný program.

Novinkou letošního Charitativního adventního trhu je umístění v hotelu The Mozart Prague na druhém břehu Vltavy, představení nového firemního partnera Bontonfilm a podpora ze strany organizace Be Charity. Stejně jako v předchozích letech bude celkový výtěžek ze vstupného věnován na charitativní účely pro Sdružení Neratov. Navštivte nás a přispějte na dobrou věc!

V hotelu The Mozart Prague budeme v těchto otevíracích hodinách: 25. 11., 26. 11. 11.00-22.00 / 27.11.2022 11.00-18.00. Kromě toho máme v pátek speciální jazzový večer od 18.00-22.00 hod.


Podpora významných projektů umožňujících integraci osob se zdravotním postižením v Neratově je jedním z hlavních cílů „Act for Others „. Nadace sídlící v Praze, kterou založila Freifrau Melanie von Schilling a kterou spolu s dalšími čtyřmi členy správní rady vede, získává peníze pro lidi v nouzi tím, že vytváří akce pro propojování lidí. Jednou z nich je oblíbený a oceňovaný Charitativní adventní trh (vznikl v roce 2014), který je již považován za pražskou vánoční tradici a který spojuje kvalitní výrobky, nadšené a zajímavé návštěvníky a špičková hudební vystoupení. Tato výjimečná akce vytvářející úžasnou atmosféru je umístěna na mimořádných místech v samém centru Prahy.

The Mozart Prague má ideální polohu s výhledem na romantickou Vltavu s nádhernými západy slunce. Z mnoha pokojů  a apartmánů se otevírá  výjimečné panorama směrem  k nádhernému Pražskému hradu a historickému Karlovu mostu. 

Bontonfilm jako společnost s třicetiletou historií aktuálně skrze tři dvize Studios, Distribution a Promotions v Čechách a na Slovensku zajištuje filmovou produkci vlastních filmů, kino a VOD distribuci a také má na strarosti filmový a firemní merch.

You may also like...