Cisco spolu s Bang & Olufsen vytvořili prémiový headset

Společnosti Cisco a Bang & Olufsen vyvinuly prémiovou náhlavní soupravu Bang & Olufsen Cisco 980 určenou především těm, kteří se často účastní videokonferencí. Souprava kombinuje nekompromisní špičkovou kvalitu reprodukce zvuku, precizní řemeslné zpracování a nadčasový design Bang & Olufsen s nejmodernějšími technologiemi Cisco pro hybridní práci, jako integrovaný Webex, aktivní potlačení hluku či kapacity pro dlouhodobou a bezpečnou komunikaci.

Mezi klíčové charakteristiky Bang & Olufsen Cisco 980 patří:

Výbava pro práci a podnikání. Sluchátka s integrovanými funkcemi Webex se bez problému spojí s ostatními zařízeními pomocí Bluetooth 5.1. Dále disponují hlasovým ovládáním či ovládáním pomocí dotyku na mušli sluchátka, pomocí kterého lze snadno ztlumit zvuk, přijmout a ukončit hovor. Díky špičkové konektivitě a funkčnosti jsou vynikající nejen pro podnikání, ale i pro poslech.

Křišťálově čistá komunikace. Bang & Olufsen Cisco 980 přinášejí hovory, schůzky či hudební zážitky s prvotřídní akustikou a zvukem. Mikrofony jsou nasměrovány do tvaru paprsku, takže vytváří virtuální „rameno“, které se stará o snímaní hlasu a podporuje funkci adaptivního aktivního potlačování okolního hluku. Odpadá tedy manipulace s fyzickým ručním mikrofonem. Perfektní audio dodává uživatelům při vzdálené schůzce pocit, jako by na ní byli přítomni osobně, a navíc umožňuje se bez rušivých okolních vlivů plně soustředit na práci.

Pohodlí a nadčasový design. Headset je navržen tak, aby poskytoval bezkonkurenční pohodlí. Sluchátka Bang & Olufsen Cisco 980 mají pečlivě navrženou lehkou konstrukci, která spolu s použitými špičkovými materiály zajišťuje stabilitu a odolnost při každodenním použití.

Správa a zabezpečení na podnikové úrovni. IT administrátoři mohou snadno spravovat a prohlížet data Bang & Olufsen Cisco 980 v reálném čase – to vše z jediné platformy. Veškeré hovory jsou zabezpečené pomocí kombinace hardwarové a softwarové ochrany.

You may also like...