Cyklistické kempy na UK FTVS – Učit se sport není ostuda

Cyklistika získává stále větší popularitu a zažívá boom. Nicméně umíme opravdu jezdit na kole? Neničíme své tělo nesprávným provedením, nevhodnými dávkami kilometrů, chybným výběrem kol atd… ? Proto Fakulta tělesné výchovy a sportu ve spolupráci partnery připravila cyklistické kempy pro zájemce o vzdělání v oboru cyklistika se zaměřením na praxi.

Kempy jsou 4denní a účastníci si projdou plánováním cyklistického tréninku se Svatoplukem Henkem formou přednášek. Dále si osvojí techniku jízdy na silničním a horském kole s mistrem Evropy Kristiánem Hynkem a paralympionikem Michalem Starkem. Nezbytnou součástí jsou denní vyjížďky – tréninky na bike i silničním kole, lekce strečinku a pro zájemce ranní výběhy. Nebudou chybět ani večerní cyklistické besedy o pověstném Cape Epic nebo paralympiádách.

V rámci kurzů je také možné stát se trenérem a získat kvalifikaci trenéra (trenérská licence „B“), která je druhou nejvyšší trenérskou kvalifikací v cyklistice.

Proč se kurzu zúčastnit, co vám přinese?

– poskytne nové poznatky a zkušenosti od odborníků
– doplní informace z praxe, které v metodických příručkách nenajdete
– analyzuje možné chyby, kterých se při jízdě dopouštíte
– umožní osobní konzultace
– najedete mnoho pěkných kilometrů v lůně Krkonoš na místech, kde se jezdí Krakonošův maraton a další závody

Pojeďte ukončit cyklistické léto do Krkonoš na cyklistický kemp UK FTVS

KEMP CYKLISTIKA (bike, silnička, gravel…)

termín: 8.‒11. 9. 2022, místo: Krkonoše, Žacléř, cena: 8 900 Kč (cena zahrnuje kurz, ubytování + snídani a balíček od partnerů)

Více informací zde https://1url.cz/6rWn
Kontaktní osoba: Hanka Topolovová, topolovova@ftvs.cuni.cz

You may also like...