Další výročí Kauflandu, tentokrát v Hodoníně

Kaufland v Konečné ulici v Hodoníně přivítal první zákazníky již v létě 2001 a po celou dobu své existence jim nabízí příjemné zázemí pro snadné nakupování pod jednou střechou a v nejvyšším hygienickém standardu. Dvacáté narozeniny prodejna oslaví v pátek 3. září, na zákazníky ale čekají narozeninová překvapení v průběhu celého týdne. „Moc si vážíme dlouholeté přízně našich zákazníků a jako poděkování jsme pro ně napříč celým sortimentem připravili mimořádnou akční nabídku,“ říká Renata Maierl, tisková mluvčí Kauflandu.

Pohodlné a rychlé nakupování v hodonínském Kauflandu zajišťuje například zóna samoobslužných pokladen v nejmodernějším standardu či technologie K-Scan, tedy samoobslužný nákup s mobilní aplikací. „Zákazníci si zboží mohou sami naskenovat, ihned vložit do tašky a poté už jen odbavit u expresních pokladen. Díky této službě nejen ušetří čas, ale budou mít i neustálý přehled o ceně nákupu,“ upozorňuje na výhody aplikace Renata Maierl.

Velkému zájmu se mezi zákazníky prodejny dlouhodobě těší především pulty se sýry, uzeninami a lahůdkami či masový pult, který nabízí mimo jiné maso a masné výrobky z vlastního masozávodu. Oblíbené je i oddělení ovoce a zeleniny nebo sekce s širokým sortimentem čerstvého pečiva, které je z hygienických důvodů trvale zakryto plexisklem. „Zájem o čerstvé výrobky neustále roste a nás moc těší, že našim zákazníkům můžeme nabídnout produkty té nejvyšší kvality,“ vysvětluje tisková mluvčí. Na své si přijdou i příznivci zdravé výživy či zákazníci s potravinovými intolerancemi, kteří v prodejně najdou pestrou škálu produktů v bio kvalitě, bez lepku či bez laktózy.

V den narozenin obdrží každý zákazník jako poděkování za nákup nad 100 korun čokoládu. Držitelé věrnostní karty K-Card navíc během celého týdne za nákup nad 500 korun získají slevu 10 % na příští nákup.

Print Friendly, PDF & Email

You may also like...