Dáme jídlo spustilo v Plzni službu Dáme market. Nákupy po městě doručí do 30 minut

Dáme jídlo, největší česká platforma, která partnerům z řad restaurací a obchodů přivádí zákazníky a pomáhá jim se správným komerčním nastavením a efektivností rozvozu, nově rozšířila rozvoz nákupů v rámci své služby Dáme market také do Plzně. Zákazníci si tak mohou objednat běžné každodenní zboží s doručením do 30 minut, často ale i rychleji. Lidé mohou vybírat z téměř dvou tisíc položek. Na výběr jsou nejen trvanlivé potraviny, ale také čerstvé pečivo, ovoce, zelenina či drogerie.

Platforma Dáme jídlo otevřela 9. září nový sklad v Plzni, ze kterého bude v rámci své služby Dáme market rozvážet nákupy zákazníkům po celé západočeské metropoli. Obyvatelé čtvrtého největšího města ČR tak si mohou nově objednat nákup až domů, kurýři pak objednávku doručí v průměru do pouhé půl hodiny. Kromě úspory času zákazníci Dáme jídlo oceňují také široký výběr a pestrost nabídky jídla i zboží, jednoduché objednání přes počítač či telefon, nebo různé platební možnosti od hotovosti, přes platbu kartou, až po odloženou úhradu pomocí služby Twisto.

Vše nasvědčuje tomu, že budoucnost online nakupování leží ve velmi rychlém doručování objednávek domů. Naše služba Dáme market šetří zákazníkům drahocenný čas, který nemusí trávit v obchodě, ale mohou ho věnovat důležitějším věcem. Lidé tak nemusí na nákup pokaždé, když náhle zjistí, že jim doma něco chybí a potřebují to co nejrychleji dokoupit,“ říká výkonný ředitel Dáme jídlo Filip Fingl. „Služba Dáme market zatím funguje dle očekávání a má pozitivní ohlasy. Zájem zákazníků o doručení čerstvých potravin a dalšího sortimentu do několika minut od objednání neustále roste. V budoucnu budeme proto službu nadále rozšiřovat i do dalších měst České republiky,“ dodává Fingl.

Momentálně mohou zákazníci v Plzni při objednávání vybírat z téměř 2 000 položek, jejich počet však bude postupem času ještě narůstat. V nabídce je především klasické zboží denní spotřeby, jako jsou potraviny a další položky, které lze běžně nalézt v supermarketech. Platforma Dáme jídlo navíc pokrývá rozvozem celé město. Zákazníci tak ušetří drahocenný čas, který by jinak strávili na nákupech, a mohou ho věnovat svým blízkým či oblíbeným aktivitám. 

Zatímco u běžných služeb rozvozu potravin lidé čekají i při expresním doručení na svoji objednávku nejméně dvě hodiny, obvykle ale výrazně déle, služba Dáme market na platformě Dáme jídlo zákazníkům nabízí dodání zboží během chvíle. Skvěle se tak hodí například v situaci, kdy zákazníkovi dojde při vaření důležitá surovina, nebo když dorazí nečekaná návštěva.

Zákazníci mohou využít Dáme market ke každodenním nákupům, kde hraje roli především rychlost. Služba je pro zákazníky dostupná každý den mezi 8 a 22 hodinou. Rozvozová zóna je nastavena tak, aby bylo možné garantovat doručení nákupu do deklarovaných 30 minut, nebo i rychleji.

Dáme jídlo spustilo novou vlastní službu Dáme market na začátku roku 2021. Během několika měsíců společnost vlastními silami otevřela několik skladů po celé České republice. Momentálně rozváží nákupy k zákazníkům domů ze čtyř skladů v Praze, jednoho v Olomouci, jednoho v Brně a nyní přibylo zázemí i v Plzni. V nejbližší budoucnosti plánuje Dáme jídlo službu Dáme market nadále rozšiřovat tak, aby pokryla co největší počet zákazníků po celé České republice.

You may also like...