Dana Morávková ráda nosí brýle a říká: Oko je pro mě do duše okno

Herečka Dana Morávková je proslulá výraznými dioptrickými brýlemi. Nosí je velmi ráda už dlouhých dvaadvacet let. Tato nezbytnost se stala jejím módním doplňkem, který ladí ke každému outfitu. Díky tomu je tváří české společnosti Alensa, on-line prodejce dioptrických i slunečních brýlí a kontaktních čoček. Společně s fotografem Petrem Kozlíkem nafotila sérii šik fotografií, které podtrhly její ženskost a zároveň nechaly vyniknout designovým obroučkám značky Crullé.

Dana Morávková je jedna z českých hereček, která si zamilovala stylové dioptrické brýle. „První mě na lidech zaujmou oči. Ono se říká, že oko je do duše okno. Můžete se smát od ucha k uchu, ale oči prozradí pravdu. Právě proto, oči ráda zvýrazním stylovými dioptrickými brýlemi,“ sděluje Dana Morávková a dodává: „Moje jednoznačně nejoblíbenější jsou kočičí brýle neboli cat-eye. Sedí mi, dobře se v nich cítím a moc ráda je vidím i na jiných ženách.“ Čas od času můžete herečku vidět i bez brýlí, to je tím, že na sport nebo na hraní v dobových filmech je vymění za kontaktní čočky.

Někdo má dioptrické brýle doma jedny, někdo dvacatery a někdo ty obroučky ani nespočítá, stejně jako Dana Morávková. „Ze spolupráce s Alensou mám opravdu velkou radost, protože i pro mě jako člověka, který na brýlích trochu ujíždí, jsem měla možnost si vybrat z velkého množství krásných obrouček. Mám jich doma nespočet. Brýle jsou pro mě takový módní doplněk a mám je ráda. Také mi bylo hodně sympatické, že si brýle můžete vybrat doma díky virtuálnímu zrcadlu. S výběrem vám poradí člen rodiny, nebo prostě někdo, kdo to s vámi myslí dobře, a chce, aby vám to slušelo. Navíc nejde o nic nedostupného, protože tyto brýle nestojí obrovský obnos peněz a dovolit si je může každý, tedy třeba i moji fanoušci, jejichž zpětná vazba je pro mě důležitá,“ komentuje svoji lásku k brýlím Morávková.

Doba a technologie jdou dopředu mílovými kroky, a tak ušetří ty vaše cestou do optiky.  K objednání šik obrouček vám bude stačit počítač a připojení k internetu. Za týden od objednávky máte brýle doma.

You may also like...