Do Slunečné přijede parta motorkářů v čele s Ondřejem Báborem

Cestu kolem statku Slunečná a jeho pohostinnost okusí i parta nadšenců do motorek. Chtějí zažít pořádnou dávku adrenalinu a postavit si motokrosovou dráhu u pastvin. Hlavu motorkářského „gangu“ si zahrál muzikálový herec Ondřej Bábor. Tomu láska k silným strojům rozhodně není cizí.

Vstoupí do hospody v motorkářské kombinéze a doprovází ho pořádný gang souputníků. „Už od mládí jezdím na motorkách. Začal jsem na silničních, následovaly cestovní a skončil jsem u Harleye. Teď už jen projíždím krajinou a kochám se. Motorky jsou pro mě srdcová záležitost,“ svěřil se Ondřej Bábor, který se na chvíli objeví v seriálu Slunečná, ačkoli ho sám nesleduje. „O seriálu jsem věděl hlavně díky Evě Burešové, se kterou hraju v představení Čas růží. Taky jsem moc rád, že jsem se na place setkal s Ivou Hüttnerovou. S ní zase hraju v muzikálu Kvítek mandragory. Bylo to moc krásné a milé setkání po dlouhé době,“ přiznává sympaťák, od kterého produkce seriálu vyzvídala, jak je na tom s motorkářským vybavením.

Oblečení, které mám v seriálu, není moje, protože na Harleyi se v tomto nejezdí. Ale produkce se mě ptala, jestli takové náhodou nemám, že bych mohl mít vlastní. Bohužel,“ přiznává s úsměvem a prozrazuje, že je rád, že se konečně svět po koronakrizi vrací k normálu. „Momentálně oprašuju představení Děti ráje, které se po dlouhé době opět vrací do Prahy, a zároveň mám zkoušky obnoveného muzikálu Cikáni jsou do nebe v Divadle Bez zábradlí. Naposledy se tam muzikál uváděl před patnácti lety a já tam budu alternovat s Michalem Kavalčíkem, který v něm měl tehdy hlavní roli,“ prozrazuje Ondřej Bábor a dodává, že ho trochu mrzí, že se o závodu v seriálu pouze mluví, a on si žádný motokrosový adrenalin neužil.

Foto:  FTV Prima a archiv Ondřeje Bábora

You may also like...