Dodejte svému domovu trochu romantiky a vdechněte mu bohémský styl

Jaro je v plném rozpuku. Všechno kvete, až nám oči přecházejí. Nechtěli byste si kousek jara uchovat i po zbytek roku? A nejen jara. Květiny rostou stále. Nakladatelský dům GRADA přichází s krásně ilustrovanou knihou, která vás provede uměním pěstování a sušení květin a poradí vám, jak si z nich udělat báječné kytice, které dodají vašemu domovu romantickou atmosféru. 

Nasucho

Pěstujeme a sušíme květiny pro moderní aranžmá. Líbí se vám mít doma květiny? Někdy ale zvadnou a opadají dříve, než si je užijete. To se dá změnit. Bylo prokázáno, že pro naši každodenní pohodu je zcela zásadní kontakt s přírodou. Vyzkoušejte současný trend a naučte se, jak pěstovat a usušit vhodné rostliny a uvázat z nich báječné kytice, které vám dlouho vydrží a dodají vašemu domovu romantickou atmosféru.

Floristka Carolyn Dunsterová vdechla tomuto umění nový život a naučí vás, jak si vyrobit větší i menší kytice a aranžmá z přírodnin, které dodají vašemu prostředí trochu bohémský pocit a hodí se do každého interiéru a ke každé příležitosti.

Nakladatelský dům GRADA Publishing, a.s. si od roku 1991 drží pozici největšího tuzemského nakladatele odborné literatury. Ročně vydává téměř 400 novinek ve 150 edicích z více než 40 oborů.

You may also like...