Dolní Morava láká na podmanivou přírodu a hlavně vyžití pro malé i velké. Ubytovací kapacity se plní

Pokud plánujete dovolenou uprostřed krásných českých hor, měli byste se co nejdříve porozhlédnout po ubytování. Ubytovací kapacity totiž začínají mizet před očima. Mezi zájemci o dovolenou letos bodují chaty a penziony. „Lidé hledají více soukromí, kde budou mít s rodinou větší klid a budou si moct vychutnat obklopení přírodou,“ popisuje současnou situaci Jitka Kadlčíková, marketingová manažerka Horského resortu Dolní Morava.

Rozvolnění vládních opatření si chce mnoho českých turistů užít. Z ciziny se však pozornost přesouvá k domácímu cestování. „Po dovolených strávených v zahraničí jsme se nyní víc přeorientovali na Česko. Teď už víme, že i u nás si jde dopřát kvalitní pobyt. Nejradši vyrážíme do méně objevených koutů českých hor,“ vysvětluje návštěvnice Petra, která s manželem a dvěma dětmi loni objevovala Dolní Moravu z nových apartmánů U Aloise.

Letos se rodina chystá odhalit další dolnomoravská zákoutí. „Tentokrát vyzkoušíme Penzion Terezka. Chci si totiž trochu odpočinout od vaření,“ dodává šestatřicetiletá Petra. „Některá ubytování na Dolní Moravě mají vlastní vybavenou kuchyňku. Penzion Terezka má však navíc restauraci, která je nyní nově zrekonstruovaná,“ doplňuje Jitka Kadlčíková. „A pro ty, kteří mají rádi své pohodlí a nechtějí se na dovolené o nic starat, je tu Wellness hotel Vista.“

Co táhne rodiny na Dolní Moravu jako magnet? Kromě podmanivé přírody je to hlavně vyžití pro malé i velké. V Mamutíkových zážitkových parcích vydrží návštěvníci řádit celé dny. Nadšené sportovce na Dolní Moravě dlouhodobě baví cyklistika. Návštěvníkům proto resort vyšel vstříc, a kromě trailů různých obtížností otevřel také novou půjčovnu kol. Láká též svezení na Mamutí horské dráze či výstup na Stezku v oblacích. Mamuti, kteří se v pravěku pásli na kopcích Dolní Moravy, jsou s příběhem tohoto dechberoucího místa pořád nerozlučně spjatí. Přijeďte je s dětmi poznat blíž. Díky jednodenní rodinné vstupence Mamutíkův family ticket letos ušetříte až třetinu ceny. Ubytovaní návštěvníci mají navíc jednu velkou výhodu – parky mohou v průběhu dne kdykoli opustit a opakovaně se vrátit.

Užijte si pohodlné ubytování, skvělou gastronomii a hory zážitků. Bezpečně a bez obav. Podrobnosti najdete na www.dolnimorava.cz.

Foto: dolnimorava.cz

You may also like...