Dolní Morava získala ocenění Nejdůvěryhodnější značka v kategorii skiareálů

Na 4 tisíce nezávislých respondentů hodnotilo v minulých dnech 700 značek zařazených do 80 kategorií. Kategorii skiareálů opanoval Horský resort Dolní Morava. Spotřebitelé jej svým hlasováním dosadili na první místo. Anketa Nejdůvěryhodnější značka roku má nyní již sedmiletou tradici.

„Ocenění si opravdu velmi vážíme, protože rozhodovali samotní zákazníci. Dali nám tak najevo, že jsou spokojení s našimi službami a že to, co děláme, děláme dobře a dává to smysl“ uvedl obchodní ředitel Tomáš Drápal.

Na vydobyté důvěře plánuje Dolní Morava dál pracovat a také letos bude průběžně zkvalitňovat své služby. Pro návštěvníky jsme na tuto zimní sezónu připravili hned několik novinek, díky kterým si u nás užijí opravdu skvělé lyžařské podmínky. Investovali jsme do eshopu a zákaznického centra, dále do zkvalitnění zasněžování, a to pořízením moderních zasněžovacích děl a vybudováním zasněžovacího jezera. Za krátkou dobu tak můžeme maximálně zasněžit velkou plochu sjezdovek. To nám u nás mimo jiné prodlouží lyžařskou sezónu,“ doplnil Drápal.

To však není jediná novinka, která na lyžaře na Dolní Moravě čeká. Nově se mohou těšit například na večerní lyžování na sjezdovce Kamila. Dolní Morava láka na sněhovou zábavu celé rodiny. O děti se postarají zkušení instruktoři v lyžařské škole. Novou energii dostávají také gastroslužby pro lyžaře. V nově zrekonstruované restauraci Terezka se skvěle nají celá rodina.

Informace o sjezdovkách, ubytování či podrobnosti o programu najdete na www.dolnimorava.cz.

You may also like...