Dominika Myslivcová má ráda děti, své zatím neplánuje

Influencerka Dominika Myslivcová (25) se proslavila jako růžová Barbie, která řeší hlavně módu a zkrášlující přípravky. Blízko má ale i k dětem, hlavně ke svým dvěma synovcům, se kterými tráví hodně času, dokonce je i často sama hlídá. Nejvíce ji na době strávené společně baví dětská bezprostřednost, upřímnost a pozitivní energie, kterou kolem sebe šíří.

Tikání biologických hodin na Dominiku ale zatím nepřišlo, a tak na vlastní děti kráska zatím nepomýšlí, i když v budoucnu minimálně jedno dítě určitě chtít bude. „Pořád si říkám, že mám ještě dost času, zatím si pěkně vystačím se synovcema a na vlastní si ještě nějakou dobu počkám, i když jinak k dětem mám velmi dobrý vztah. Teď jsem spíše kariéristka, ale kdo ví, třeba se to časem změní. Být na mateřské dovolené na plný úvazek a věnovat se pouze rodině pro mě proto zatím zní nepředstavitelně, protože jsem typ člověka, který pořád něco musí dělat, a hlavně nevydrží na jednom místě. Až jednou budu mít vlastní děti, tak se jim ale chci věnovat naplno, takže to určitě nějak zvládnu,“ řekla Dominika s úsměvem.

Dominika má stále napilno, krom dalších aktivit je také jedním z hvězdných porotců soutěže Česká Missis. Nejsympatičtější maminku s dítětem vybírala už v rámci pražského castingu a soutěžící se na ni mohou znovu těšit i na semifinálovém klání. „Svou roli porotkyně si užívám, už se nemůžu dočkat semifinále, co všechno nám soutěžící předvedou, nejvíc se těším na volné disciplíny,“ dodala Myslivcová.

Zdroj: archiv České Missis/archiv Dominiky Myslivcové

You may also like...

1 Response

  1. 29.3.2020

    […] Dominika Myslivcová má ráda děti, své zatím neplánuje […]