Dovolená ve stylovém a luxusním Loftu v podhůří Krušných hor

Mladý pár Michaela a Jan si během covidové krize splnil sen. Vybudovali si krásné místo pro odpočinek a rekreaci.Krátce po ukončení vysoké školy chemickotechnologické, a i díky covidové pauze jsme si našli projekt, na kterém jsme pracovali více jak jeden rok. Ze staré půdy jsme vykouzlili něco krásného, s milou atmosférou. Něco, kam jsme chtěli sami jezdit na víkend odpočívat a občas loft pronajmout dalším zájemcům. Tak se stalo, že od oficiálního otevření tj. 1.12.2021 jsme byli v loftu všehovšudy jednou, když jsme tvořili terasu a spolu s ním i velký záhon s krušnohorskou flórou“ uvádí k historii projektu Michaela.

Loft v podhůří se nachází na krásném místě pod Krušnými horami nedaleko Jáchymova, zhruba 10 minut od Karlových Varů nebo lanovky na Klínovec. Loft je jeden velký otevřený prostor s plně vybavenou kuchyní a designovou koupelnou, kde najdete sprchu i vanu. V koupelně najdete i odkaz na původní starou půdu, a to borovicovou fošnu, kterou majitelé objevili na půdě a během měsíců opracovali až z toho vznikla krásná deska pod umyvadlo.


V loftu mohou pohodlně přespat až čtyři osoby. Najdete tu manželskou postel s výhledem do krajiny, menší manželskou postel v podkroví a pohodlný rozkládací gauč, z kterého můžete pozorovat krásu noční oblohy.

Kuchyň je plně vybavená pro vlastní vaření, pro hosty se nabízí možnost přiobjednat si snídaňový košík složený z lokálních a sezónních potravin. Kromě křupavého chleba se můžete těšit na sýr a jogurt z místní farmy, ovoce ze zahrádky, domácí džemy, vejce a med od včelaře.

Loft je vybaven mapou, kde je vyobrazeno 88 tipů “kam na výlet” do přírody, za sportem nebo třeba tipy na nejlepší restaurace. Více informací a možnost objednat si pobyt najdete na webu www.vpodhuri.cz.

Foto: archiv majitelů

You may also like...