Emirates uzavřela codesharovou dohodu s Batik Air

Letecká společnost Emirates nedávno uzavřela codesharové partnerství se společností Batik Air, čímž rozšířila výběr a možnosti leteckého spojení pro své zákazníky o přístup do 25 indonéských destinací na jednu letenku a jedno zavazadlo.

Na základě nově uzavřené dohody společnost Emirates umístila svůj kód na osm linek provozovaných společností Batik Air přes Jakartu do Balikpapanu (BPN), Denpasaru (DPS), Medanu (KNO), Manada (MDC), Padangu (PDG), Surakarty (SOC), Surabaje (SUB) a Makassaru (UPG). Kromě toho se zákazníci Emirates mohou prostřednictvím dohody o mezilinkách snadno dostat přes Jakartu a Denpasar do dalších 17 vnitrostátních indonéských destinací, například do měst Praya (LOP), Semarang (SRG), Sorong (SOQ) a dalších.

Letenky lze rezervovat na stránkách www.emirates.com, v online cestovních kancelářích (OTA) a prostřednictvím cestovních agentur.

Emirates nabízí letecké spojení do Indonésie již více než 30 let od zahájení prvního letu do Jakarty v roce 1992. Aerolinka nadále přispívá k oživení a růstu indonéského cestovního a obchodního sektoru, přepravuje mezinárodní turisty a obchodní cestující a rovněž zajišťuje přepravu nezbytného leteckého nákladu na světových trzích. Začátkem letošního roku společnost Emirates uzavřela codesharovou dohodu s indonéským národním dopravcem Garuda, která svým zákazníkům umožňuje letět kromě Jakarty a Bali do dalších osmi vnitrostátních destinací v Indonésii.

Emirates má v současné době uzavřeny dohody o codesharové spolupráci s 26 leteckými partnery a dvěma železničními společnostmi po celém světě. Letecká společnost nabízí svým zákazníkům globální spojení do více než 130 destinací napříč šesti kontinenty.

Emirates je oceňovaná globální letecká společnost, která prostřednictvím svého skvěle fungujícího centra v Dubaji obsluhuje více než 130 měst na šesti kontinentech. Provozuje největší světovou flotilu moderních širokotrupých letadel Airbus A380 a Boeing 777 nabízející nejmodernější komfort v oblacích. Společnost Emirates získala řadu ocenění v rámci Skytrax World Airline Awards 2022, včetně ocenění za nejlepší Economy Class na světě, nejlepší catering v Economy Class na světě a již po sedmnácté v řadě za nejlepší zábavu během letu.

Pro více informací navštivte: www.emirates.com

Letecká společnost Batik Air, člen skupiny Lion Air Group, prosazuje firemní kulturu postavenou na indonéských hodnotách, mezi které patří soustředění mysli (tj. soustředění v provozu), trpělivost a čistota duše (tj. všechna srdce zaměstnanců jsou oddaná poskytovat tu nejlepší službu). Logo, uniformy palubního personálu, pracovníků pozemního odbavení a dalších složek aerolinky odráží výraznou flexibilitu, která je plná symbolů a pestrých motivů na livrejích.

You may also like...