eToro pořádá pro fanoušky pražské Slavie webinář o investování

Přední světová sociální investiční platforma eToro a generální partner pražské Slavie pořádá pro fanoušky klubu webinář o základech investování! Po webináři se fanouškům naskytne možnost vyzpovídat hráče z fotbalového “A” týmu.

eToro chystá pro fanoušky pražské Slavie online prezentaci na téma “Úvod do investování”. Účelem webináře bude otevřít fanouškům nové možnosti a poukázat na dostupnost světa investic.

Webinář se bude konat 1. března 2022 ve 12:30 a hlavní slovo bude mít Account manažerka Monika Hrivnáková, která se ve společnosti eToro stará o české klienty a spolu  s ní i Jana Maricic, která je manažerkou pro východní Evropu a severské trhy.

V rámci přednášky se fanoušci dozví více o tom, jak platforma eToro funguje, co je to funkce “Copy Trading”, proč používat “Smart Portfolia” nebo co se skrývá pod pojmem “Populární investor”.

Cílem části “Úvod do investování” je představit fanouškům základní principy, postupy a možnosti, do čeho investovat, a naučit je práci se zdroji, z nichž mohou čerpat informace.

Časový harmonogram akce:

  • 12:30 začátek webináře eToro Úvod do investování
  • 13:10 fotbalisté z A týmu – prostor pro otázky
  • 13:30 závěr prezentace

Už na začátku partnerství společnost eToro avizovala, že hlavním smyslem je ukázat fanouškům, jak dostupný je svět investování.

,,Rádi bychom fanouškům ukázali, že investování nemusí být něco, co dokáže jen pár vyvolených, ale může být dostupné stejně snadno jako fotbalové zápasy a pro některé možná i stejně zajímavé,” komentoval začátek spolupráce Nir Smulewicz, viceprezident pro marketing eTora, které se stalo generálním partnerem fotbalového klubu SK Slavia před sezónou 2021/2022.

You may also like...