Farmářské družstvo ČERSTVĚ UTRŽENO vrací do obchodů lokální zeleninu a ovoce

Hlavní hnací silou družstva pěstitelů, sdružených pod hlavičkou Čerstvě utrženo, je návrat kvalitní lokální zeleniny a ovoce do českých kamenných i online obchodů. Ovoce a zelenina z farem je přirozeně voňavá a plná chuti, protože se nechává skutečně dozrát. A navíc – za zákazníky necestuje přes půl Evropy nebo dokonce z jiných kontinentů, takže je vždy čerstvá!

Za každým utrženým rajčetem, meruňkou a dalším ovocem nebo zeleninou se značkou Čerstvě utrženo stojí konkrétní lidé, kteří se jim do poslední chvíle věnují. Na všech baleních proto zákazníci najdou také informace
o tom, kdo a kde dané plody vypěstoval.

Nejrozšířenějším produktem jsou rajčata z farem v Mutěnicích, Smržicích a Velkých Němčicích, která míří za zákazníky na každodení bázi. Každá z farem se specializuje na konkrétní, jedinečnou odrůdu, pěstovanou poctivě, šetrně k přírodě i lidem a bez zbytečné chemie. „Na našich farmách pěstujeme zeleninu v kvalitě, kterou české obchody téměř nenabízejí. Máme tak pod kontrolou, co našim zákazníkům nabízíme: kvalitní a čerstvé potraviny, které chutnají tak, jak mají, protože je sbíráme v optimální fázi zralosti a nedozrávají  v autech a v ochranných atmosférách,”  říká Adam Havlíček, předseda představenstva. Velký důraz je kladen také na nejvyšší hygienické standardy jak při česání, tak při balení rajčat. Bez nadsázky se tak dá říci, že mohou jít z keříku rovnou na talíř.

Čerstvě utrženo dělá zákazníkům radost také borůvkami z farmy v Hovoranech na jižní Moravě. „Borůvky na naší farmě pěstujeme s pomocí nejmodernějších technologií, kvalitní plody tak můžeme nabízet až do podzimních měsíců. Do práce dáváme i svá srdce, takže výsledek stojí opravdu za to,” zdůrazňuje vedoucí farmy Jakub Láčík. V letních měsících dodává Čerstvě utrženo meruňky z vlastních sadů ve Velkých Bílovicích – především odrůdy sladké, plné chuti a hlavně slunce.

Ovoce a zelenina z Čerstvě utrženo je k dostání v sítích Makro, Globus, Kaufland, Tesco a v online obchodech Košík.cz a Rohlík.cz.

Čerstve utrženo:
www.cerstveutrzeno.cz
www.facebook.com/cerstveutrzeno
www.instagram.com/cerstveutrzno

Print Friendly, PDF & Email

You may also like...