FAST DAY 2019 – největší veletrh spotřební elektroniky v ČR

Ve čtvrtek 31. října se v Jihlavě uskutečnil největší veletrh spotřební elektroniky v České republice – FAST DAY 2019. Akce pořádaná FAST ČR, jedním z největších tuzemských distributorů spotřební elektroniky, byla jako tradičně primárně určena zákazníkům a partnerům společnosti. 

Veletrh přivítal více než 1800 návštěvníků z řad tuzemských i zahraničních obchodních partnerů a zákazníků společnosti FAST ČR. Na rozloze 6.200 m2 logistického areálu JIPOCAR v Jihlavě se představilo téměř 100 renomovaných značek, které prezentovaly své produktové portfolio i novinky pro následující rok. Mezi vystavovateli nechyběly Sencor, DeLonghi, Kenwood, Samsung, LG, SodaStream, Sage, Philco, Catler, Bayby, Electrolux, Candy, Hoover, Sharp, Beko, Whirlpool, Indesit, Haier, Daewoo, Panasonic, Philips, BaByliss, Fieldmann, Retlux, Stell, Braun, Casio, Yenkee, Lamart, Buddytoys, Bayby, Energizer a další společnosti.

Celým dnem provázel populární český moderátor Patrik Hezucký a akce se zúčastnily i známé tváře a celebrity, které jsou ambasadory jednotlivých značek. Mezi hosty tak nechyběla blogerka Dominika Myslivcová, zpěvák Václav „Noid“ Bárta, známí kuchaři Dalibor Navrátil, Emanuel Ridi a Roman Vaněk nebo kadeřník celebrit Tomáš Arsov.

Dominantou veletrhu byl výstavní stánek značky SENCOR, která opět demonstrovala svou rychle se rozšiřující nabídku pomocníků do domácnosti, jež se prodávají ve více než 50 zemích světa. Značka se především zaměřila na uvedení novinek z portfolia malých domácích spotřebičů  – robotických a tyčových vysavačů, multifunkčních hrnců a  „černé“ elektroniky – řadu televizí v čele se Smart UHD televizorem.

Foto: Petr Brodecký

Na stánku Sage ukazovali své umění ambasadoři značky – mistr světa v míchání koktejlů Achim Šipl, šéfkuchař Dalibor Navrátil a barista Tomáš Bilík. Značka rovněž představila novinky pro nadcházející sezónu – například přístroj 3X Bluicer Pro, který unikátně kombinuje funkce mixování a odšťavňování, nebo pákové espresso The Barista Pro.

Značka SodaStream, specialista na čerstvou perlivou vodu nachystanou z pohodlí domova, představila několik novinek. Vedle nových limitovaných edicí výrobníků SodaStream byly netradičním způsobem v prostředí lesa představeny společenské a volnočasové lahve „Voda s sebou“. Tyto opakovaně použitelné lahve jsou praktickým, skladným i elegantním obalem na vodu kdekoliv na cestách. SodaStream nezapomněl ani na významné výročí našich novodobých dějin a na trh uvedl limitovanou edici lahví JET k 30. výročí sametové revoluce.

Své profesní umění předvedli na stánku BaByliss ambasadoři značky Dagmar Míznerová a Tomáš Arsov, kteří společně s finalistkami České Miss 2019 představili nové produkty společnosti. 

U značky STELL byly k vidění nejen držáky na televizory, reproduktory, projektory a satelity, ale i ergonomicky řešené pracovní stanice a držáky na monitory. Ty byly představeny jako komplexní vybavení jednoho z ukázkových pokojů.

Print Friendly, PDF & Email