Festival Evolution slaví 15. narozeniny

22 – 24. března se návštěvníci opět mohou těšit na pět oblastí, které spojuje zdravý životní styl – Bio Styl, Zdraví, Eco World, Osobní rozvoj a Alternativu. Ve festivalovém programu se v šesti sálech během tří dnů představí na 170 osobností. Pořadatelé očekávají návštěvnost blížící se k 17 tisícům osob. Představí se kolem 450 vystavovatelů z domova i ze světa, kteří zaplní plochu 10 000 m2. Že festival stále roste, dokládá i fakt, že letos se na festivalu představí 20 % nováčků, kteří zde budou vystavovat poprvé.

Vystavovatelé slibují kromě své tradiční nabídky také úplné novinky, vzorky, ukázky, ochutnávky i veletržní slevy. Ve Střední hale Průmyslového paláce a v Pravém křídle najdete vše spojené se zdravím, včetně certifikovaných produktů nesoucích označení BIO či FAIRTRADE. Chybět nebudou specialisté na veganskou a vegetariánskou stravu, rodinné firmy, nebo výrobci specialit, například bezlepkových produktů, superpotravin, tyčinek s cvrččí moukou, zeleninových chipsů, mrazem sušeného ovoce, domácí zmrzliny, mandlového másla atd. Najdete tu také bohatou nabídku přírodní a zdravé kosmetiky a výrobky pro péči o tělo. Své expozice tady mají také konzultanti, zdravotní a výživoví poradci, lékařské poradny nebo výrobci zdravotnických pomůcek.

Vstup do Levého křídla obsadí firmy zaměřené na ekologii. Představí tu ekologickou drogerii, eko-vychytávky do domácnosti, oděvy z obnovitelných zdrojů, látkové pleny nebo prezentace ekologických stavebních materiálů. Najdete tu i poradny pro bezobalovou domácnost a pomůcky, se kterými ji můžete začít realizovat u vás doma.  Navazovat bude zóna s prezentacemi z oblasti osobního rozvoje, kterou zaplní poradny koučů, terapeutů a poradců osobního rozvoje. Vystavovatelé z oboru alternativy na festivalu nebudou chybět a najdete je také v Levém křídle Průmyslového paláce. Své místo zde bude mít i oblíbený dětský koutek s hlídáním dětí a zázemím pro kojící maminky. Odpočinout si a vychutnat si šálek kvalitní kávy nebo nějaké speciality budete moci ve food zónách, které budou umístěny v obou křídlech.

Vytvořte si vlastní program

Během tří dnů poběží program v šesti přednáškových sálech. Celkem se ve 135 programových blocích představí přes 170 účinkujících. Už teď si můžete na stránkách https://program.festivalevolution.cz/ online vybrat přednášky, které vás zajímají, a ty si vložit do Google kalendáře nebo si je jednoduše vytisknout.

Termín a místo konání: 22. – 24. března 2019, Výstaviště Praha Holešovice

5 tematických okruhů: Bio Styl, Zdraví, Eco World, Osobní rozvoj a Alternativa

Otevírací doba:
pátek, sobota 10:00 – 19:00
neděle 10:00 – 18:00

Vstupné:
Základní jednodenní: 230 Kč
Základní třídenní: 550 Kč
Zvýhodněná jednodenní vstupenka (studenti do 26 let včetně, senioři od 65 let, ZTP) na místě 150,-
Děti do 12 let a ZTP/P s 1 osobou jako doprovod zdarma

Foto z minulých ročníků.

You may also like...