Finalistky soutěže MISS CZECH REPUBLIC 2020

V krásném prostoru Aureole Fusion Restaurant & Lounge proběhlo představení 10 finalistek již 11. ročníku naší soutěže  MISS CZECH REPUBLIC 2020. Letošní rok, stejně jako loňský rok proběhlo celkem 11 castingů po celé ČR v nákupních centrech. 

Dvoudenní semifinále se uskutečnilo 3. a 4. listopadu, kde bylo vybráno 10 finalistek ročníku MISS CZECH REPUBLIC 2020. Součástí semifinále bylo představení, promenáda v plavkách, všeobecný vědomostní test, pohovor v anglickém jazyce, osobní proslov o tom jak by vypadal její kralující rok. Druhý den pro TOP 20 nejlepších po představení a plavkách byly pohovory v českém jazyce. Pak byla vybrána finálová desítka nejlepších:

Č.1 Angelika Kostyshynová 23 let, 174 cm, Ústí nad Labem

Č.2 Veronika Šmídová 18 let, 177 cm, Prostějov

Č.3 Adéla Maděryčová 20 let, 178 cm, Břeclav

Č.4 Karolína Kopíncová 21 let, 183 cm, Vrbno p. Pradědem

Č.5 Tereza Blaťáková 21 let, 182 cm, Hradečany

Č.6 Barbora Aglerová 21 let, 179 cm, Lovosice

Č.7 Sandra Bourdon 18 let, 180 cm, Praha

Č.8 Jana Smejkalová 18 let, 179 cm, Velká Bíteš

Č.9 Markéta Chytilová 18 let, 176 cm, Ostrava- Poruba

Č.10 Natálie Kočendová 19 let, 174 cm, Karviná

Také byla představena korunka pro MISS CZECH REPUBLIC 2020 z dílny ŠENÝR Bijoux. Odkaz na významnou osobnost české historie nese korunka jablonecké firmy ŠENÝR Bijoux, nazvaná Květy kněžny Libuše. Ozdobí hlavu královny krásy, jež vzejde z finále soutěže pořádaného Taťánou Makarenko Miss Czech Republic 2020 na jaře příštího roku.

Vloni jsme si připomněli sté výročí vzniku Československa. A stejně jako loňská korunka, kterou jsme vyrobili, bude i ta letošní z kolekce vzpomínající na kněžnu Libuši. Tato velká žena totiž celou svou osobností naplňovala to, jaká by měla být Miss: byla sličná, nechyběla jí bojovnost, odhodlání ani láska a něha,“ uvedla majitelka ŠENÝR Bijoux Olga Kopalová Rynešová.

Korunka reflektuje soudobé bižuterní trendy; v souladu s oslavou republiky a ohlédnutím se do českých dějin ji ale zároveň krášlí historizující prvky. Ústředním motivem je sedm zářících květů, podobných, jaké mohly zdobit rajskou zahradu kněžny Libuše.

Nyní budou pro finalistky následovat soustředění, partnerské akce a networkingové aktivity. Proběhnou také doprovodné soutěže Miss Talent, Best in swim suite, Sports Challenge, Head to head challenge, Top Model. Před samotných Galavečerem bude opět tisková conference a jako každý rok se uskuteční také Preliminary finalistek s porotou. Galavečer se uskuteční na jaře 2020.

Foto: Pavel Gwuzd

Print Friendly, PDF & Email

You may also like...