Fotbalista Pavel Horváth u volantu, co mají společného Lady Gaga a BMW M3 a další novinky v Autosalonu na Primě

Jeden rok má hodně společného. Rodily se totiž samé celebrity. Víte, který to byl? Pokud ne, dozvíte se už ve středu. Stejně jako to, jak jezdíval Pavel Horváth, a jak řídí dnes. A dál? Máme pro vás stručný přehled toho, proč byste si Autosalon tohoto týdne neměli nechat ujít.

Zajímají vás novinky ze světa automobilismu? Sledujte Autosalon ve středu 5. května ve 20.15 na Prima COOL a v reprízách 8. května v 7.30 na Primě nebo ten samý den ve 23.20 na CNN Prima NEWS.

V roce 1986 se narodila zpěvačka Lady Gaga nebo světový rekordman Usain Bolt. Pro motoristické fanoušky pak přišel zlom ve vnímání rychlosti. První BMW M3 sice měla čtyřválec ne o moc větší než ten, co máte v Octavii, ale dokázala spráskat supersporty. Dnes je ještě dál, a navíc se nabízí ve dvou modifikacích. 2 x 510 koní na start!

S balistickou ochranou stupně 2, hermeticky uzavřenou kabinou a nehořlavým povrchem vydrží víc než filmový batmobil. A protože má podvozek Tatra, speciální pneumatiky a uzavíratelné všechny diferenciály, vyjede všechno. Až nás budou příště Rusové provokovat, budeme tam dřív, než bys řekl Cisternová Zodolněná Stříkačka Triton!

Fotbalista Pavel Horváth jezdíval rychle. Teď už podle svých vlastních slov řídí na pohodu. Však má taky hybridní SUV. Což by mohla být v soutěži se Škodou Enyaq iV výhoda. Takže trocha štěstíčka, předvést ukázkové kličky, kopnout tam sprint následovaný perfektním stoppingem, skórovat při dobíjení a jízdě na spotřebu a je to doma!

Co se dá řídit s „Béčkem“? Kromě osobních aut je to celá plejáda jednostopých i dvoustopých strojů. Co byste například řekli na tříkolku, co má výkon superbiku, zvládá dlouhé cestování, ale i stylové drifty? Nebo na vozidlo s plnou konektivitou a poloviční cenou než u jakéhokoli nového osobáku? Víc už se dozvíte v další části Virtuálního Motosalonu.

Takový bude další premiérový pořad Autosalon. Ultimativní testy, bez salónních rukaviček, prostě na krev a na dřeň a holou karoserii! Nezapomeňte sledovat také web www.autosalon.tv, kde se objeví bonusy k materiálům z pořadu. Tedy to, co se do pořadu nevešlo, ale stojí za vidění. Bavte se s námi a nezapomeňte – i tentokrát to bude jízda!

You may also like...