Galerie Harfa chystá 10. ročník Letní scény, zahájila předprodej vstupenek

Letní scéna Harfa spustila předprodej vstupenek na jubilejní desátý ročník divadelní přehlídky. Ta je pro letošní rok naplánována už od 5. června, poslední představení na střese obchodního centra Galerie Harfa bude odehráno 5. září. V letošním roce se mohou diváci těšit na premiéru francouzské komedie ´Ani o den dýl!´ v hlavní roli s Lukášem Langmajerem, Denisou Nesvačilovou a Liborem Jeníkem. 

„Jsme rádi, že se z Letní scény u nás stává divadelní tradice. Střecha Galerie Harfa nabízí originální prostor pro kulturní zážitek, se snadnou dostupností, pohodlným parkováním a možností využití gastro zóny nebo Teras Harfa. Návštěvníci tak mohou spojit divadelní zážitek s gurmánským a strávit u nás příjemný podvečer,“ říká Martina Tlustá, marketingová manažerka Galerie Harfa.

Součástí programu Letní scény Harfa jsou sobotní dopolední hry pro děti, večerní představení pro dospělé budou začínat od 20 hodin, resp. 19 hodin. Vstupenky jsou již nyní v předprodeji na webových stránkách letniscenaharfa.cz nebo galerieharfa.cz. Diváci se mohou těšit na oblíbená a už klasická představení jako Poslední ze žhavých milenců, Blbec k večeři nebo Caveman. „Pro letošní sezónu jsme připravili premiéru ztřeštěné francouzské komedie ´Ani o den dýl!´, ve které se představí Lukáš Langmajer, Denisa Nesvačilová a Libor Jeník. Věříme, že se bude skvěle hodit k prázdninové atmosféře.  Letní scéna Harfa patří mezi oblíbené kulturní destinace, věříme proto, že se aktuální pandemická situace se do začátku divadelní sezóny uklidní a diváci si budou moct naplno užít kulturní léto,“ dodává Lukáš Sýkora z Kulturního portálu.

You may also like...