Geosan Development dokončil hrubou stavbu projektu Rezidence Neklanka 2

Společnost Geosan Development právě dokončila hrubou stavbu komorního projektu Rezidence Neklanka 2 v Praze 5 poblíž Anděla. Druhá etapa zahrnuje tři viladomy umístěné v zahradě na pomezí původní vilové zástavby a lesa v Radlickém údolí. Dohromady disponuje 31 byty v dispozicích od 1+kk do 4+kk s vlastním balkonem, terasou či předzahrádkou. V nabídce zbývá posledních 5 volných bytů. Předpokládaný termín dokončení je ve třetím čtvrtletí letošního roku. 

„Poslední série bytů, kterou jsme uvolnili do prodeje, zahrnuje i skutečný skvost: střešní byt v dispozici 3+kk o výměře téměř 100 m2 s prostornou sedmdesátimetrovou terasou. Zabírá celé poslední podlaží a stejně jako ostatní byty se může pochlubit vysokým standardem vybavení. Ať už jde o velkoformátová okna se stylovými předokenními lamelami, dřevěné podlahy či značkovou sanitu,“ komentuje Jiří Baloun, vedoucí prodeje a marketingu ve společnosti Geosan Development, a dodává: „Celý projekt má osobitý charakter s důrazem na dostatek zeleně, který podtrhuje kaskádovitě řešená zahrada navazující na les v Radlickém údolí. Ozeleněná bude také střecha soukromého parkoviště.“


Okolí Rezidence Neklanka 2 vyniká výbornou občanskou vybaveností i dopravní dostupností. Projekt se nachází v blízkosti tramvajové zastávky Laurová či stanic metra Radlická a Smíchovské nádraží s přímým spojením do centra města. Pár minut chůze od projektu leží sportovní areál s plaveckým bazénem, fitness centrem, tenisovými kurty a hřištěm pro fotbal, golf i florbal. Navíc je odtud jen kousek na Dívčí hrady či do Prokopského údolí, což mohou ocenit všichni milovníci procházek či cykloturistiky. V docházkové vzdálenosti od projektu se nachází také mateřská a základní škola.

You may also like...