Halloween v POP Airport: Zábavný program pro děti plný strašidel

Kreativní dílny pro děti v Majalandu, komentované prohlídky v Dinosaurii a příznivé ceny v outletu. To vše zabalené do strašidelné atmosféry Halloweenu. Závěr října bude v POP Airport Prague patřit kombinaci kreativity, zábavy a výhodného nakupování. 

Pro rodiny s dětmi jsou v zábavním parku Majaland na týden od 23. do 29. října připravené kreativní dílničky s halloweenskou tematikou. Každý den od 10 do 19 hodin budou moci děti i rodiče tvořit strašidla a další halloweenské dekorace z papíru. O podzimních prázdninách, tedy ve čtvrtek 26.10. a v pátek 27.10. od 16 hodin budou mít navíc návštěvníci příležitost shlédnout speciální představení Halloween s Bárou Ladrovou a kamarády.

Celý Majaland se navíc zahalí do halloweenské atmosféry s dekoracemi, jako jsou dýně, strašidla a duchové. Restaurace U Máji nabídne speciální halloweenské menu a chybět nebudou ani tradiční atrakce, na které jsou malí návštěvníci Majalandu zvyklí.


Dinosauria Museum Prague – Komentované prohlídky a kvíz o ceny

Pro milovníky prehistorických ještěrů nabízí Dinosauria Museum Prague halloweenské komentované prohlídky, které se konají každý den v 11:00, 14:00 a 16:00. Stejně jako Majaland, i Dinosauria se ponoří do tajuplné strašidelné atmosféry a na scéně se možná objeví i opravdová strašidla. O víkendu od 15 hodin je pro návštěvníky navíc připravený zábavný kvíz o ceny na Quetziho hoře.

Outlet v POP Airport – Halloweenské nabídky

Zatímco děti se budou bavit Majalandu nebo Dinosaurii, jejich rodiče mohou v posledním říjnovém víkendu využít výhodné halloweenské nabídky v nákupním centru. Za každý nákup v některém z 80 outletových obchodů obdrží navíc stokorunovou slevu na vstupenky do Dinosaurie a Majalandu.

You may also like...