Huawei uvede na veletrhu v Barceloně 4 produkty

Huawei Enterprise představí na veletrhu MWC19 v Barceloně 4 špičkové produkty.

Společnost Huawei Enterprise na této akci poprvé předvede čtyři špičkové produkty a digitální platformu, které poskytnou všudypřítomnou konektivitu a pronikavou inteligenci pro podniky

Společnost Huawei včera oznámila, že její podniková obchodní skupina (Huawei Enterprise) bude mít své první zastoupení na největší výstavě mobilních technologií na světě, veletrhu MWC19 v Barceloně. V rámci tématu „Budování plně propojeného a inteligentního světa“ bude společnost Huawei Enterprise pořádat Summit digitální transformace průmyslu a představí čtyři špičkové produkty a svou digitální platformu pro urychlení digitální transformace.

Qiu Heng, prezident globálního marketingu obchodní společnosti Huawei Enterprise, uvedl: „Společnost Huawei Enterprise zaznamenává silný růst podnikání s roční příjmy, které v roce 2018 přesáhly částku 10 miliard USD. Veletrh MWC19 Barcelona bude s naší první účastí a jsme velmi rádi, že zde budeme moci se zástupci z oboru sdílet naše poznatky v oblasti digitální transformace.“

„Těšíme se na představení transformačních možností všudypřítomné konektivity a pronikavé inteligence pro podnikový trh prostřednictvím našich čtyř předních světových produktů, včetně první komerční Wi-Fi 6 AP na světě, prvního AI přepínače datových center na světě, světově nejrychlejšího inteligentního úložiště typu all-flash, OceanStor Dorado a první softwarového AI fotoaparátu na světě, řady X.“

„Představíme také naši digitální platformu. Jsme přesvědčeni, že zavedení digitální platformy integrované s novou informační a komunikační technologií je klíčem k tomu, abychom pomohli podnikům dosáhnout digitální transformace.“

Tři výstavní plochy a čtyři špičkové produkty představují komplexní sílu společnosti Huawei Enterprise v oblasti inteligence a konektivity

Společnost Huawei Enterprise v průběhu veletrhu MWC19 představí čtyři vlajkové produkty pro podnikový trh a předvede, jak mohou vlády a podniky ve vzájemně propojeném světě využít všudypřítomnou konektivitu a pronikavou inteligenci k uspokojení potřeb občanů a zákazníků:

První komerční Wi-Fi 6 AP na světě: Zařízení 802.11ax je nejnovější generace Wi-Fi technologie, v průmyslu známé jako Wi-Fi 6. Tento produkt poprvé implementuje technologii Wi-Fi 8×8 MU-MIMO, technologii multiplexování prostorového dělení OFDMA a modulační a demodulační technologii 1024QAM. To umožňuje, aby celková rychlost přístupu jednoho bezdrátového přístupového bodu (AP) poprvé přesáhla 10 Gb/s a čtyřnásobně se zvýšil počet souběžných uživatelů. Kromě toho, že Wi-Fi 6 nabízí vyšší rychlost, snižuje latenci sítě z 30 ms na 10 ms, což splňuje požadavky na nízkou latenci VR a podnikových sítí. Wi-Fi 6 AP společnosti Huawei již byla nasazena a díky inteligentní anténě třetí generace společnosti Huawei a technologii AirRadio air interface se dosah pokrytí signálu Wi-Fi 6 zvýší o 40 %.

CloudEngine 16800, první AI přepínač datových center na světě: Tento produkt je integrován s čipovými sadami AI společnosti Huawei. Jedinečný inteligentní přepínací algoritmus bez ztrát iLossless dokonale řeší problém se ztrátou paketů v tradičních sítích Ethernet a zvyšuje výpočetní výkon AI z 50 % až na 100 % a IOPS (vstupní/výstupní operace za sekundu) o 30 %. Produkt navíc poskytuje nejvyšší hustotu 48 portů 400 GE na slot pro karty v průmyslu a jeho přepínací kapacita přesahuje průmyslový průměr pětinásobně. Plně vybavený samostatný okruh ušetří 320 000 kilowatthodin ročně.

OceanStor Dorado, nejrychlejší inteligentní all-flash úložiště na světě: Tato nejmodernější úložiště jsou přizpůsobena pro podnikový trh. Představují nejrychlejší výkon na světě (7000,565 SPC-1TM IOPS) a vysokou spolehlivost (stabilní latenci 0,5 ms). Úložiště OceanStor Dorado je již rozsáhle komerčně využíváno v sedmi z 20 největších světových bank.

První softwarové AI fotoaparáty na světě: Fotoaparáty řady X společnosti Huawei, vybavené čipovými sadami Huawei AI, dokáží definovat scénáře podle potřeby, implementovat vrstvenou inteligenci, rozeznávat svůj vlastní stav, přizpůsobit se situacím a zajistit pokračující obsluhu. Pomocí funkce připojení jednoho k mnoha mohou softwarově definované AI fotoaparáty „zapůjčit“ svůj inteligentní výpočetní výkon tradičním fotoaparátům a efektivně je upgradovat na fotoaparáty s AI.

Summit digitální transformace průmyslu společnosti Huawei, platforma pro prodiskutování nových příležitostí

Cílem společnosti Huawei Enterprise je přinést digitální technologii do každé organizace pro plně propojený, inteligentní svět. Chcete-li zjistit, jak mohou zákazníci v nové mobilní éře reagovat na neustále se měnící potřeby trhu a dosáhnout úspěchu v oblasti digitální transformace, společnost Huawei Enterprise bude dne 25. února 2019 ve 14:00 hod v Divadle B, hala 8 konferenčního centra Fira Gran Via, pořádat Summit digitální transformace průmyslu. Společnost Huawei Enterprise, spolu s globálními zákazníky a partnery představí zúčastněným možnosti zavádění digitální transformace a nastíní strategii své digitální platformy.

Strategie „Platforma a ekosystém“ společnosti Huawei Enterprise je navržena tak, aby pomáhala vládám a podnikům využívat možnosti informačních a komunikačních technologií k úspěchu v digitální ekonomice. V rámci této strategie se společnost Huawei zavázala poskytovat všudypřítomnou konektivitu a pronikavou inteligenci, která bude podporovat růst, inovaci a hodnotu v tomto rychle se vyvíjejícím digitálním světě.

Společnost Huawei Enterprise si již jako svého partnera v oblasti digitální transformace zvolilo více než 700 měst na celém světě a 211 společností ze seznamu Fortune Global 500, včetně 48 ze 100 největších.

 

You may also like...