Hublot na ženevském veletrhu WATCHES AND WONDERS představil další novinky

V uplynulém týdnu se zraky milovníků hodinek z celého světa soustředily na dění ve švýcarské Ženevě, kde proběhl tradiční hodinářský veletrh Watches and Wonders. Hublot samozřejmě nemohl chybět a své novinky představil v unikátním výstavním prostoru připomínajícím interiér vesmírné lodi kotvící uprostřed vesmíru.

MP-13 – Nová komplikace s dvojitým osovým tourbillonem a duálním retrográdním displejem, která ze 100% vznikla v manufaktuře Hublot 

Hublot píše novou kapitolu příběhu MP – kolekci mistrovských děl, která jsou ztělesněním převratné, kreativní a technické vysoké hodinařiny. Ty jsou určeny především sběratelům toužícím objevit futuristický svět hodinářství. Model MP-13 má pouzdro o průměru 44 mm z kartáčovaného titanu a vůbec poprvé se v jeho útrobách pojí dvě komplikace – tourbillon a retrográdní displej.

BIG BANG INTEGRATED TOURBILLON FULL CARBON – Perfektní fúze lehkosti a robustnosti 

Umění fúze jede v manufaktuře značky Hublot na plný plyn! Důkazem je nový model Big Bang, v němž se pojí mikro-rotorový manufakturní tourbillon s ultralehkým a robustním pouzdrem z karbonových vláken a Texalia. Vysoká hodinařina se zde snoubí s převratnými technologiemi.

HUBLOT SQUARE BANG UNICO – Na veletrhu Watches and Wonders se představily tři nové edice 

Nový čtvercový design hodinek Square Bang Unico představil Hublot poprvé v roce 2022. Po veleúspěšném roce tohoto modelu nyní Hublot uvádí tři nové edice ze safíru a keramiky, které jsou ukázkou výjimečného mistrovství hodinářského domu v práci s těmito nejmodernějšími materiály.


SQUARE
BANG UNICO – Vysoce exkluzivní kolekce osmi modelů osázených diamanty 

Nová kolekce představená během loňského roku v Ženevě vstupuje do nové doby. Doby diamantové. K dispozici je osm kusů hodinek v bílém zlatě, titanu a king gold se čtyřmi druhy osazení počínaje lunetou až po vyloženě šperkové kusy s kompletně osazeným pouzdrem.

CLASSIC FUSION CHRONOGRAPH ORLINSKI – Hublot pokračuje ve spolupráci se sochařem Richardem Orlinskim 

Podobné a přesto jiné mechanické skulptury. S těmito jedinečnými hodinkami přichází pouzdro o průměru 41 mm, které dokonale sedí na každém zápěstí. Když kouzlo fúze dosáhne nového vrcholu, hodinky se stanou skutečným uměleckým dílem. Obě naprosto unikátní pouzdra se dají nosit s ikonickým černým řemínkem z přírodního kaučuku, nebo s řemínkem jež rozšiřuje svou trojrozměrnou siluetu podél celých hodinek. V nové kolekci mají titanové fazety elegantní matný povrch, jenž dává vyniknout pouzdru ve tvaru mnohoúhelníku. Ten je už od roku 2017 poznávacím znamením spolupráce Hublot s Richardem Orlinskim. Srdcem nových hodinek je automatický chronograf HUB1153.

CLASSIC FUSION TAKASHI MURAKAMI BLACK CERAMIC RAINBOW – 12 unikátních kusů 

Hublot a Takashi Murakami posouvají hodinky do nových sfér, kde se díky propojení hodinářského umu s tím digitálním mění v umělecké dílo. Každé z 12 unikátních hodinek čerpají inspiraci z jednoho z okvětních lístků na černo-keramické duze z modelu Classic Fusion Takashi Murakami, který byl na trh uveden během loňského února. Nové modely jsou vykládány buď rubíny, safíry, ametysty, tsavority, nebo topazy. Prodávat se začaly 29. března 2023 ve 14 hodin středoevropského času.

„Hublot? A different way to progressříkají ti, kteří znají tuto luxusní švýcarskou hodinářskou značku, jejíž revoluční pokroky ji každým okamžikem posunují kupředu a neuvěřitelnou rychlostí vytvářejí budoucnost. Sen,  který  proměnili  ve  skutečnost  Jean-Claude  Biver, předseda  představenstva Hublot a Ricardo Guadalupe, výkonný ředitel společnosti, dva muži zodpovědní za obrovský úspěch značky Hublot, kterou proslavily Big Bang, King Power a Classic Fusion, symboly neustále se vyvíjející tradice.

You may also like...