I letos se otevřelo největší kryté pískoviště v Praze

Adventní a vánoční čas už ťuká na dveře a vzpomínky na letní hrátky u vody a na pláži pomalu přikrývá padající listí. Ale nemusí tomu tak být. I nyní je totiž vhodná doba vyrazit na pláž! V Praze 8 je totiž největší kryté pískoviště v hlavním městě, které se otevřelo v Beachklubu Ládví.

Největší areál na plážové sporty v Česku Beachklub Ládví (Chabařovická 4, Praha 8) ve spolupráci s městskou částí Praha 8 a Osmičkou pro rodinu umožňuje v určité dny a hodiny bezplatný vstup do kryté haly, kam je možné vyrazit i za nepříznivého zimního počasí. Pískoviště mohou využívat rodiče s dětmi, školy, školky, ale i jiní zájemci, a to každé úterý a čtvrtek od 9.30 do 11.30 hod. až do konce března roku 2024. A to zcela zdarma.


V Praze 8 je to už tradiční akce, která se koná od roku 2010, takže se těší velkému zájmu. Rodiče si tady mohou vyzkoušet všemožné aktivity, převážně ty sportovní. Kryté pískoviště má bezesporu mnoho výhod, mezi které patří například ochrana proti nežádoucím návštěvníkům, ať zvířecím nebo lidským, a tak malí i velcí sportovci mohou po ploše chodit bezpečně naboso. Pro děti jsou připraveny sportovní aktivity, ať už prolézací tunely, překážkové dráhy, míčové sporty. Je třeba však mít na paměti, že hala v těchto časech nebude vytápěna.