IMPRO Woo – divadlo vedoucí k vnitřní síle

V sobotu 25. ledna se uskuteční v prostorách umělecké platformy ART Space  v centru města, již 14. improvizační večer. Tentokrát na téma: Kolemjdoucí.  

Na pódiu se představí herečka, zpěvačka a improvizátorka Jitka Osička v doprovodu vynikajícího hudebníka Ondřeje Glogara (handpan a didgeridoo). Tato dvojice třicátníků vzájemně spolupracuje již delší dobu a vytváří neobvyklou formu divadelního představení, které vzniká vždy až na místě. Komorní atmosféra Art Space, tak přispívá při svitu svíček k vytvoření neopakovatelného zážitku. Diváci se mohou těšit na stand-up výstupy, zpěv a tolik specifický pohyb, který je pro Jitku Osičku typický, a kterým vyjadřuje a doplňuje celou performance.

„Ondřej Glogar je pro mě člověk s velkou vnitřní silou, kterou transformuje pomocí hlasu při hře na didgeridoo. Hudební výstupy na tento hudební nástroj jsou samostatným koncertem. Impro Woo je pocit. Uchopení neuchopitelného tady a teď.“ dodává performerka, která vědomým intuitivním pohybem a hereckými příběhy vyjadřuje samotnou podstatu tématu.

Foto: Petr Bureš

Co je vlastně IMPRO Woo? Žena improvizátor – muž didgeridoo mág.

Délka představení  je asi 80 min., vstupné 180,-.
www.jitkaosicka.cz

 

Print Friendly, PDF & Email

You may also like...