Jeden z nejfrekventovanějších supermarketů Albert v Atrium Flora prošel modernizací

Albert v pražském obchodním centru Atrium Flóra prošel rekonstrukcí. Nabízí tak ještě pohodlnější a rychlejší nákup s důrazem na čerstvé potraviny. Urychlení nákupu pomáhá i desítka samoobslužných pokladen. Technologické inovace jako LED osvětlení, nový chladící nábytek či teplotní čidla zase šetří energie. Jde o první modernizovanou prodejnu, kterou Albert letos otevřel. I v tomto roce v nich plánuje pokračovat ve stejném tempu, jako loni. 

Modernizace proběhla podle nejnovějšího konceptu pro městské supermarkety. Tuto podobu již má například prodejna v Jesenici či na pražském Spořilově. Charakterizuje ji vzdušnost a příjemný design s nízkými regály. „Po modernizaci se kompletně změnil celý vzhled prodejny a některé úseky se úplně prohodily. Vstupuje se do sekce ovoce a zeleniny, na které navazují lahůdky, za nimi je pekárna, u ní je sekce s masem a úseky s čerstvými potravinami jsou teď u sebe. Mléčné a mrazené jsou umístěné podél celé prodejny. A uprostřed jsou suché potraviny,“ popisuje změny Petr Šimůnek, manažer prodejny.

Zákazníci můžou vybírat ze širokého sortimentu s důrazem na čerstvost i na produkty podporující zdravý životní styl, včetně výrobků Fresh Bistro, které jsou ideální pro rychlý oběd nebo svačinu. Sekce Zdravě s Albertem nabízí sortiment pro různá zdravotní omezení či stravovací návyky, ať už jde o produkty bio, veganské či vegetariánské, bez lepku, cukru či laktózy.


Desítka samoobslužných pokladen pomáhá s rychlejším odbavením

Velká změna proběhla také u pokladen. Nově je v prodejně pět samoobslužných pokladen na hotovost. Celkem tedy můžou zákazníci využít šest pokladen s obsluhou a deset samoobslužných. Nechybí kompletně nové vybavení, včetně chladícího nábytku, který je osazen teplotními čidly. Ta pomáhají hlídat teplotu, šetřit energii a snižovat tak uhlíkovou stopu. Elektronické cenovky zase šetří práci zaměstnancům a také papír. Díky všem inovacím a novému vybavení ušetří obchod více než třetinu energií.

Prodejna je pro zákazníky otevřená denně od 7:00 do půlnoci. O zákazníky se starají na čtyři desítky zaměstnanců.

Foto: Albert ČR

You may also like...