Jitka Klett prezentuje svoji tvorbu na prestižní módní události MOROCCO FASHION WEEK 2022

První večer Jitka Klett odprezentovala svou Ready to Wear linii JK Klett a novou kolekci PURA, ta se nese v tónu jemných pastelových barev, symbolizuji harmonii těla a duše, vnitřní pohodu a klid.

Druhý večer si publikum užilo show z modelů Couture kolekcí deseti módních návrhářů. Jitka Klett Couture byla vybrána jako finální show celého Morocco Fashion Week 2022. Kolekce je dynamická, plná originálních střihů, barev a nepředvídatelných detailů, jejím poselstvím je inspirovat a probudit touhu zkusit nové módní trendy. Modely z linie Couture byly doplněny ručne háčkovanými kousky s dílny Dany Dobřichovské @danadobrichovska a krásnými ručně vyráběnými korunkami z dílny Aničky Škarda Čarbičková, @carbickovacrowns.

Letošní rok je pro módní návrhářku Jitku Klett vskutku nabitý, po úspěšných módních show v Paříži, Miláně a Filmového festivalu v Cannes představila obě své módní linie v Maroku.

Dalšími tvůrci, kteří předvedli své modely byli například Renata Couture, Hind Tahiri, Salma Lazrak, či Zeynep Erdogan. Akce se rovněž zúčastnily významné celebrity z Middle East, mezi nimi například Hanady Hany Mehanna, Mahira Abdel Aziz nebo Dorra Zarrouk.

Oriental Fashion Show v Marrakéši byla dechberoucím zážitkem pro publikum i designéry a to vše za hojné účasti médií a fotografů z celého světa. Jitka Klett svou účastí na mezinárodních módních molech pravidelně šíří dobré jméno české módní scény.

Foto: Paul Tomasini

You may also like...