JRD dokončila a zkolaudovala rezidenční projekt Na hvězdárně Třebešín

Společnost JRD Development, člen skupiny JRD Group, zkolaudovala svůj již 25. projekt Na hvězdárně Třebešín. V novém rezidenčním areálu se nachází tři domy s 65 byty, ke kterým přiléhá soukromý park s řadou volnočasových prvků. Energeticky pasivní projekt se zdravým vnitřním prostředím je již zcela vyprodaný. 

Rezidenční projekt Na hvězdárně Třebešín vyrostl nedaleko stanice metra linky A – Želivského. Tvoří ho tři energeticky pasivní domy s celkem 65 zdravými byty. Vstupní portály budov nesou domovní znamení pojmenovaná po souhvězdích (Andromeda, Kozoroh, Orion, Vodnář, Střelec a Kasiopea). Výhledy z jednotlivých bytů se otevírají do soukromého parku s herními prvky, k nimž patří dětské prolézačky podobné kosmickým plavidlům a trenažérům pro výcvik astronautů nebo zahradní domek s kopulí a dalekohledem. Součástí projektu je také zázemí pro cyklisty a příprava k individuální instalaci nabíjecích stanic pro elektromobily.

O bydlení Na hvězdárně Třebešín jsme zaznamenali silný zájem již v předprodejích: stejně jako u dalších projektů, například Bohdaleckého kvarteta či Císařské vinice. To je dáno nejen rostoucí oblibou zdravého a kvalitního bydlení, ale také tím, že si lidé stále častěji pořizují byty u prověřených společností již tzv. na papíře. Řada z nich se tak snaží předejít rychlému růstu cen nemovitostí, k němuž dochází, dle výsledků výzkumů našeho analytického oddělení, i v závislosti na jednotlivých fázích projektu. Nový byt, který vydrží v nabídce až do svého dokončení, totiž v průměru zdraží nejméně o 7,5 %,“ uvádí Pavel Krumpár, obchodní ředitel JRD.

Projekt Na hvězdárně Třebešín se nachází v lokalitě s bohatou občanskou vybaveností, jež nabízí mnoho příležitostí k aktivnímu trávení volného času, včetně sportovního areálu Hector a Malešického parku: největšího veřejného parku na území městské části Praha 10. Rezidenti zde naleznou např. dětské hřiště, okruh pro cyklisty, cvičební park pro seniory, vodní kaskádu a vyhrazený prostor pro venčení psů.

Foto: Tomáš Malý

You may also like...