Kakao, čokoláda, pralinky, aneb jak málo stačí ke štěstí

Pokud platí rčení, že láska prochází žaludkem, pak se naší láskou jednoznačně stala tato tři slova, u nichž i jen pouhá myšlenka na ně, dráždí naše chuťové kanálky. Znáte ten pocit, když máte na něco chuť, ale ještě nevíte přesně na co? Kakao, čokoláda, pralinky, zaklínadlo, které platí na každého. Afrodiziaka, která zpříjemní nejeden večer. Ne náhodou se staly tyto produkty jedněmi z nejprodávanějších. Měli jsme ji rádi jako malí, a tahle láska nám vydrží až do stáří. Pozornost, která potěší, a díky které máme hnedka lepší náladu. 

Sladké nám chutná

Sladká je pomyslná tečka za jídlem. Sladká je první pusa. Sladká je úleva po celém dnu v práci. Když jíme tabulku dobré čokolády, získáme rychlý přísun energie a vyživení organismu. Každý sportovec vám poradí vzít si dobře sbalenou energii na cestu. 

Královna mezi sladkostmi

O nesporných výhodách konzumace kakaových bobů v podobě čokolády nebo pralinek není pochyb. Královna mezi sladkostmi, čokoláda, dodává hořčík, vápník, železo, draslík a mnoho dalších tělu potřebných látek. Kakaové boby jsou považovány ze přirozené antidepresivum, jelikož obsahují velké množství dopaminu a serotoninu. Posilují nervy, uvolňují svaly a zlepšují náladu. 

Proč se odbývat?

Pokud si však chceme vychutnat tuto pochoutku, co zvolit opravdu vybraný kousek? Kvalitní, ručně dělaná salvadorská čokoláda, je naší novinkou na trhu. I když ve světě již svoje jméno získala, a patří mezi nejkvalitnější produkty zaměřené na zpracování kakaových bobů, u nás je to pořád spíše novinka. Přesto jsme se rozhodli vám představit tzv. potraviny s příběhem, při jejichž výrobě se inspirujeme v původní zahraniční společnosti. Po nich jsme převzali know how a původní recepturu, ve které je kladen vysoký důraz na kvalitu, použité suroviny a udržitelnost způsobu výroby. 
Stejně jako mnoho jiných produktů si našlo své místo na našem malém trhu, věříme i v tento produkt, a proto jsme se rozhodli vám jej dovést, a teď už je jen na vás, zda mu propadnete, stejně jako my. Důvodem, proč jsme se rozhodli vydat na tuto cestu a představit vám zase něco nového byla i dosavadní nedostatečná nabídka kvalitní čokolády. O El Salvadoru nebyla na českém trhu ani zmínka, přitom o jejích kvalitách přesvědčují i mezinárodní ocenění, kterými usiluje o uznání mezi laickou i odbornou veřejností. 

Originalita degustačních překvapení na přání

Naší nespornou výhodou je originalita, kterou jsme se rozhodli překvapit spotřebitele. Chutné a kvalitní výrobky tak vytváříme na zakázku, dle přání zákazníka. Vybírat můžete z nepřeberných variací, u kterých často budete uvažovat nad tím, zda vůbec vybrané suroviny k sobě ladí, přesto věřte, že každá kostička čokolády nebo chutná pralinka má svůj přesný, do detailu promyšlený výrobní postup.

 

You may also like...