Kamila Nývltová nafotila kalendář na podporu útulku pro zvířata

Až jí definitivně zakážou zpívat, nudit se rozhodně nebude. Muzikálová diva Kamila Nývltová už dneska ví, že by si jednou ráda otevřela vlastní útulek pro zvířata. Už nyní má doma pět pejsků a z focení kalendáře na podporu útulku Dogsy v Doksech si domů téměř přivezla dalšího! 

Sama na dlouhé měsíce zůstala bez práce a tak i bez příjmu, přesto nezapomíná pomáhat potřebným. Tentokrát se Kamila Nývltová rozhodla podpořit charitativní kalendář pro útulek pro opuštěná zvířata v Doksech. 

“Mají tam nejen opuštěné pejsky, ale i jiná zvířata, jako jsou kočky, fretky, kunu, obce a třeba i kozy, se kterýma jsem se fotila já,” říká zpěvačka a přiznává, že focení bylo chvílemi až groteskní. 

“Byla jsem vpuštěná do ohrady, kde bylo asi najednou třicet koz a já jsem mezi ně měla vběhnout a fotit se. Trošku jsem se bála, protože přece jenom byly v převaze,” směje se hvězda chystaného muzikálu We Will Rock You. Nakonec jí ale naštěstí vybrali jednu kozu, která s Kamilou krásně pózovala. 

Stačilo ale málo a z focení neodcházela sama. Kamila se totiž v útulku Dogsy zamilovala do opuštěné fenky Micky. Připomínala jí totiž její Emmu. Nakonec ale vyhrál rozum nad srdcem. “Nevím, jak bychom se v Praze vešli všichni do bytu a hlavně naši by z dalšího přírůstku asi neměli radost. Už teď máme u baráku pět psů. Dělají si ze mě srandu, že se vnoučete nedočkají, protože budu mít doma jenom pejsky,” vysvětluje oblíbená zpěvačka, která už dneska ví, že se chce v pomoci opuštěných a týraných zvířat více angažovat. 

“Přemýšlím, že jednou založím nadaci na podporu opuštěných psů, nebo rovnou postavím útulek. Má to pro mě obrovský smysl a chci jim pomáhat. Vím, že nezachráním všechna zvířata na zemi, ale aspoň malé části pomoct můžu,” vysvětluje Kamila, která je i kvůli tomu ráda, že byla k focení přizvána a doufá, že se z prodeje charitativního kalendáře vybere co nejvíc peněz. 

V tom se neobjeví ale jenom Kamila, ale i Anna Slováčková, Eva Decastelo, Sharlota, Barbora Mottlová, Ivan Lupták a další. 

Foto: Dogsy/Kateřina Kolečková

You may also like...