Karolína Plíšková bude i nadále ambasadorkou společnosti AURES Holdings

Skupina AURES Holdings, provozovatel sítě autocenter AAA AUTO, Mototechna a Driverama, letos slaví již 30. let. Společnost vždy spolupracovala s největšími osobnostmi své doby. Tvářemi byly mimo jiné i sportovní legendy jako hokejový útočník Jaromír Jágr, závodník Alois Loprais, atlet Roman Šebrle nebo fotbalista Patrik Schick. Poslední čtyři roky jsou ambasadory i tenisové sestry Karolína a Kristýna Plíškovy, které společně prodloužily spolupráci o další rok a budou tak podporovat značky na českém i slovenském trhu.

„Spolupráce se známými osobnostmi je propojena s celou naší již třicetiletou historií. Tato komunikační strategie se nám z dlouhodobého hlediska osvědčila. I proto se mezi ambasadory objevilo mnoho známých osobností, které ve své době byly na svém vrcholu popularity nebo se k němu blížily,“ uvedla Karolína Topolová, generální ředitelka a předsedkyně představenstva skupiny AURES Holdings. Mezi osobnostmi se tak objevily sportovci jako hokejový útočník Jaromír Jágr, závodník Alois Loprais, atlet Roman Šebrle či fotbalisté Patrik Schick nebo Václav Kadlec, ale také herci jako Václav Vydra, Halina Pawlovská, Chantal Poullain, Jana Paulová, Veronika Žilková a mnoho dalších. V současnosti značky AAA AUTO a Mototechna reprezentují například MMA zápasníci Karlos Terminátor Vémola a Samuel Pirát Krištofič, herci Richard Genzer a Maroš Kramár nebo právě sestry Plíškovy. Nejnovějším přírůstkem do rodiny ambasadorů je Erdoğan Atalay, který je známý především jako představitel hlavní role Semira Gerkhana v populárním seriálu televize RTL „Kobra 11“ a nově reprezentuje značku Driverama.

„Velká část osobností, se kterými jsme spolupracovali, se zároveň staly našimi zákazníky. Automobily u nás v posledních letech koupil například herec Martin Kraus, moderátorka Ladislava Nergešová i zpěvačka Ewa Farná. Mezi zákazníky ale patřil i pan prezident Václav Havel,“ doplnila Topolová. Známé tváře pak nejčastěji preferují zánovní automobily, které se prodávají pod značkou Mototechna. Z prémiových automobilů se nejvíce prodává Škoda Kodiaq (23 %), Škoda Superb (9 %) nebo Toyota RAV 4 (5 %). 43 % automobilů je ve verzi SUV, 28 % ve variantě hatchback a 17 % v provedení combi.

Mototechna má exkluzivní kousky i v aktuální nabídce, mezi ty nejzajímavější patří Mercedes-Benz GLE Coupe za 2 830 000 Kč, BMW 8 Gran Coupe za 2 500 000 Kč či Mercedes-Benz AMG GT 4-door za 2 450 000 Kč. Největší raritou jsou pak investiční vozy prodávané pod značkou Mototechna Classic jako Škoda 1202 z roku 1967 za 580 000 Kč nebo Pontiac Firebird z roku 1986 za 290 000 Kč.

You may also like...