Kaufland spustil soutěž o 4 SUV značky Škoda a poukazy na palivo

Vyhrajte rodinné auto a jezděte na výlety/nákupy zdarma po celý rok! Kaufland spustil mega soutěž o 4 fantastická SUV značky Škoda, a k tomu navíc 4 poukazy na palivo v hodnotě 40 tisíc korun. Vyhrát může každý, stačí při nákupu v Kauflandu použít Kaufland Card a registrovat se do soutěže na kauflandcard.cz/soutěž. Zkuste štěstí od 14. 2. až do poloviny března.

Kamiq je městský crossover v hodnotě více než půl milionu korun, který kombinuje výhody prostorného SUV se špičkovým designem. Své nové majitele vezme na roadtrip po Evropě, za rodinou i na romantický výlet.  Svezení v novém voze vám navíc zpříjemní poukázka na tankování v hodnotě 40 tisíc korun. Všichni 4 výherci vozů Škoda Kamiq prověří své řidičské umění při absolvování profesionální školy smyku.

Výhry už čekají!

Hrát o skvělé ceny s Kaufland Card můžete každý měsíc, tak nezapomeňte sledovat novinky v aplikaci a na webu kauflandcard.cz. Čím častěji nakoupíte, tím vyšší máte při losování šanci. Možnost výhry můžete dokonce zdvojnásobit každým nákupem nad 700 Kč.

V roce 2023 se usmálo štěstí na nespočet zákazníků, kteří získali nejen přes 160 zajímavých cen, ale i nezapomenutelné zážitky v celkové hodnotě více než 10 milionů korun. Staňte se letos jedním ze šťastných výherců i vy!

You may also like...