Kniha Jarmily Mandžukové Co nám pomůže, když … Praktický domácí lékař od A do Z

Praktický receptář Jarmily Mandžukové obsahuje rady domácího léčení přírodními prostředky, které se využívaly v lidovém léčitelství a jsou ověřené generacemi. Zároveň se opírá o současné vědecké poznatky a výzkumy. Nemocní, unavení a psychicky vyčerpaní lidé mnohdy vůbec netuší, že na jejich nemoc či zdravotní problém existují mnohem jednodušší (a levnější) prostředky, než které nám nabízejí v lékárně.

Než začnete užívat různé potravinové doplňky a chemické vitaminy, zkuste některé přírodní prostředky, které vám mohou celkově zlepšit zdraví. A právě kniha Co nám pomůže, když… nabízí alternativní řešení vašeho zdravotního problému v několika rovinách a každý si může zvolit pro sebe tu nejvhodnější.

Kniha rovněž popisuje postupy léčby u jednotlivých potíží a problémů, které v sobě obsahují všechny uváděné metody alternativní medicíny. Pro snazší orientaci lze chorobu či zdravotní problém, o který se zajímáte, nalistovat a pod příslušným písmenem od A do Z najdete stručný popis nemoci a jaké alternativní léčebné metody se nabízejí.

V knize nechybí ani praktické rady týkající se péče o pleť a vlasy, kožní problémy a podobně.

Foto ze křtu knihy: Petr Brodecký

Knihu vydalo nakladatelství Start.

You may also like...