Kofokino bude i na Petříně. Filmy pod hvězdami bude promítat každý čtvrtek

Kofokino míří na Petřín! Už od čtvrtka 15. července začíná pravidelné promítání oblíbených filmů pod širým nebem přímo na nejromantičtějším místě v Praze. Návštěvníci se mohou občerstvit točenou Kofolou zdarma a první stovka z nich si film užije v pohodlí na plážovém lehátku.

Kofokino se návštěvníkům otevře každý čtvrtek až do konce léta pokaždé s jiným snímkem. Promítání odstartuje tento týden v 19 hodin pohodovým letním filmem 3Bobule. Díky tomuto načasování stihnou návštěvníci pro cestu dolů ještě poslední spoj lanovky. I když řada z nich dá možná přednost romantickému toulání po setmělých pěšinách.

Letní kina s Kofolou na stovkách míst

Kofokina kromě Petřína zamířila, a ještě do konce léta zamíří všude tam, kde si lidé užívají svůj volný čas; do oblíbených hospod, kempů a rekreačních areálů. Atraktivní “kinosály na čerstvém vzduchu” vyrostou na neotřelých místech, jako v Divoké Šárce v Praze, na beskydských Pustevnách, kempu u nádrže Seč ve východních Čechách nebo prostorách kláštera v Rajhradě a řadě dalších. Aktuální seznam všech Kofokin včetně programu najdete na kofola.cz/protebe! Další lokality stále přibývají. 

You may also like...