Kolekce kameninového nádobí Food Concept vás přenese ke středomořskému grilu

Značka Casa Alegre se inspirovala uvolněnou středomořskou atmosférou. Do designu svého jedinečného kameninového nádobí vtiskla náladu velkých rodinných setkání plných chutí a vůní, ale také ducha moře a horkého slunce. Kolekce Food Concept je určená pro chvíle strávené kolem grilu s dobrým jídlem a společností.

Každý kousek z kolekce Food Concept se vyznačuje originálním vzhledem a praktičností. V sadě nádobí nechybí velké i menší grilovací talíře, talíře na špízy, na hamburgery, na klobásy a miska na omáčky. V první řadě jde o jídlo, a proto jsou talíře opatřeny speciálními linkami, které pomáhají při servírovaní. Na okrajích nádobí jsou úchopy pro snadnější přenášení bez spálených prstů.  

Kolekce kameninového nádobí značky Casa Alegre spojuje robustní design a barevná paleta inspirovaná středomořskou přírodou. Díky tomu můžete jednotlivé kousky snadno kombinovat a vytvořit si tak u sebe doma atmosféru přímořské restaurace. Prohlédněte si kolekci Food Concept v prodejně Villeroy & Boch ve 3. patře obchodního domu Kotva na náměstí Republiky v Praze nebo v e-shopu na www.luxurytable.cz

Print Friendly, PDF & Email

You may also like...