Letní soutěž s Cinema City: Do kina po svých a domů v nové Škoda Fabii

Společnost Cinema City, stejně jako minulých letech, spustila pro svoje návštěvníky oblíbenou letní soutěž, ve které vyhrává každý filmový nadšenec. A je tomu opravdu tak, každá zakoupená vstupenka vyhrává. Ve hře je více než 400 000 cen a hlavní výhrou je automobil Škoda Fabia. 

Soutěž SUMMER PROMO s letošním názvem KAŽDÝ VYHRÁVÁ, mohou návštěvníci kina znát již z minulých let, kde se stala velmi oblíbenou a proto se společnost Cinema City rozhodla, že potěší nejen všechny filmové nadšence, ale příležitostné návštěvníky svých multiplexů a bude v letní soutěži pokračovat i letos. Zákazníci mohou vyhrát spoustu rozmanitých a zajímavých cen, mezi nimiž je kosmetika od Rituals, balíčky dobrot od Sedity, vouchery do Scanquilt, hračky od ZapfCreation, vstupenky nebo popcorn zdarma a hlavní výhra, kterou je automobil Škoda Fabia. Stačí jen svou zakoupenou vstupenku zaregistrovat a vyhrát. „Jsme rádi, že po delší době můžeme našim divákům opět nabídnout oblíbenou letní soutěž, ve které je každá zakoupená vstupenka výherní. Do minulé soutěže se zapojilo více než 360 000 diváků. Věříme, že i letos si k nám díky atraktivním výhrám a silné filmové nabídce najdou znovu cestu a aktivně se soutěže zúčastní,“ říká marketingová manažerka Cinema City Lenka Tichá.

Během celého konání soutěže, čeká na návštěvníky různorodá filmová nabídka, ve které nechybí epické zakončení dinosauří trilogie Jurský svět: Nadvláda, nová a celosvětově očekávaná marvelovka Thor: Láska jako hrom, kterou bude možné shlédnout ve formátech IMAX, 4DX a VIP. Diváci mohou zavzpomínat na jednoho z největších zpěváků všech dob s filmem Elvis. Na své si přijdou i fanoušci české kinematografie. V druhé polovině června na plátna kin zamíří film Prezidentka s Aňou Geislerovou a Ondřejem Vetchým v hlavních rolích. V první polovině července budou potěšeni především pejskaři, a to filmem Řekni to psem, následně ovládne kina letní komedie Hádkovi. Na milovníky strachu a lekaček bude, přesně v polovině července, čekat na programu horor Černý telefon. Do kina mohou samozřejmě zamířit i ti nejmenší filmoví fanoušci, na které čekají animáky Rakeťák, Mimoni 2: Padouch přichází nebo DC Liga supermazlíčků.

Soutěž probíhá od 16. června do 31. července. Zákazníci mohou své vstupenky registrovat na webové stránce www.kazdyvyhrava.cz nebo přímo na tabletech umístěných v kinech. 

Více informací naleznete na www.cinemacity.cz/

You may also like...