Léto na filmové vlně: Trička, brýle i taška v barvách MFF Praha Febiofest

Oblíbený filmový festival nabízí fanouškům praktické produkty, které jim mohou zpříjemnit čekání na letošní 28. ročník. Ten se uskuteční od 17. do 24. září ve Slovanském domě v centru Prahy a v dalších českých městech budou následovat regionální „ozvěny“. K dostání na uměleckém e-shopu 2market.cz.

Tričko dámské a pánské
Festivalová trika jsou dostupná v klasickém černém a bílém provedení. Vždy je zdobí krásný černožlutý festivalový vizuál. Díky své barevnosti, kvalitnímu střihu a originálnímu potisku se stanou oblíbeným kouskem vašeho šatníku, který ocení nejen filmoví fanoušci. Triko je ze 100% bavlny. Cena 150 Kč.

Ponožky MFF Praha – Febiofest
My Češi milujeme ponožky (především v sandálech) a ty z MFF Praha – Febiofest si zamilujete ještě více. Originální žlutočerný design je nepřehlédnutelný a navíc jde o kvalitní československý výrobek značky Fusakle. Pokud jste tedy milovníkem filmu, módy a lokálních značek, jsou pro vás tyhle ponožky správnou volbou. 90% bavlna, 8% polyamid, 2% elastan, praní na 40, cena 140 Kč.

Zápisník MFF Praha – Febiofest
Originální zápisník je plný filmových vzpomínek, hlášek, textů a poznámek. Má kompaktní velikost a je doplněn tužkou, takže jej všude můžete vzít s sebou a zapisovat si skvělé nápady a vize. Zápisník je ručně vyroben v Praze, je produktem recyklace, je udržitelný a o jeho unikátní design se postarali Deafmessanger. Cena 299 Kč.

Brýle pilotky
Kdo by se někdy nechtěl přenést do filmové klasiky TOP GUN, nasadit klasické pilotky a věřit, že zvládne vše, co jen bude chtít. Exkluzivní Febiofestí pilotky navodí přesně tento pocit a ještě ochrání oči před škodlivým UV zářením. Brýle jsou k dispozici včetně ochranného látkového pouzdra. Cena 155 Kč.

Sluneční brýle plastové
Tento univerzální tvar slunečních brýlí sluší opravdu každému. Pomohou vám nejen v ochraně očí, ale také s nimi budete mít lepší filmový rozhled. Konzervativnější vyznavači minimalismu sáhnou po tradiční černé barvě a extravagantnější osobnosti nadchne klasická Febiofestí žlutá. Cena 105 Kč.

Taška plátěná
Filmová taška ze 100% bavlny s označením OEKO-TEX STANDARD 100 v praktické černé barvě se žlutým potiskem, ve které si můžete odnést jak filmové zážitky, tak i vše nezbytné, co potřebujete k životu. Mějte ji vždy po ruce a podpoříte tím nejen festival, ale i přírodu. Cena 95 Kč.

Print Friendly, PDF & Email

You may also like...