Leťte s Emirates do Dubaje a získejte zdarma vstup do vodního parku Atlantis Aquaventure

Emirates má pro všechny cestovatele z České republiky plánující toto léto dovolenou v Dubaji skvělou zprávu. Od dnešního dne, 1. srpna, cestující ke každé letence Emirates do Dubaje nebo jakékoliv jiné destinace s letem přes toto město, ve kterém se zdrží alespoň 15 hodin, získají zdarma celodenní vstupenku do největšího vodního parku na světě ─ Aquaventure Waterpark, který patří mezi nejnavštěvovanější atrakce dubajské metropole. Nabídka platí do 21. srpna. 
Aquaventure Waterpark nabízí proslulé tobogány a řadu dalších vodních atrakcí, které doplňuje soukromá kilometrová pláž. Užít si můžete 105 vodních skluzavek, včetně proslulé Leap of Faith či Aquaconda, anebo speciální vodní rampu Surf´s Up, na které můžete nacvičovat jízdu po vlnách.  Adrenalinoví nadšenci mohou navštívit Shark Safari a potkat se tak se žraloky nebo se zapojit do dalších vodních dobrodružství. Nově spuštěný Mini Marine Biologist Programme zase nabízí zajímavosti z podmořského světa. Tento vodní park zkrátka zabaví celé rodiny, ti nejmenší mohou objevovat světově největší dětskou vodní zábavní zónu s celkem 16 atrakcemi, kde najdou třeba závodní dráhu a tornádo skluzavky.  

Zákazníci Emirates cestující z České republiky získávají tuto speciální nabídku při potvrzení rezervace letenky do Dubaje či další destinace s pobytem v této metropoli v časovém období od 1. do 21. srpna pro lety uskutečněné mezi 5. srpnem a 15. říjnem 2022. Nabídka se vztahuje na všechny letové třídy. Vstupenka zdarma opravňuje vstup do Aquaventure Waterpark po celý den dle otevírací doby parku. 

Nenechte si ujít další výhody se společností Emirates

Kromě této nové exkluzivní nabídky mohou zákazníci Emirates využít další způsoby, jak ušetřit během dovolené v Dubaji a využít skvělých možností při stravování a volnočasových aktivitách.

  • My Emirates Pass: Zákazníci, kteří plánují cestu do Dubaje nebo cestovat s přestupem v Dubaji, a to kdykoli do 30. září 2022, mají možnost prohlédnout si město díky výhodným nabídkám My Emirates Pass. Stačí předložit palubní lístek Emirates a získáte exkluzivní slevy a výhody ve stovkách maloobchodních prodejen, zábavních parků a restaurací.
  • Získejte Skywards Miles za nákupy v Dubai Mall: Členové oceňovaného věrnostního programu Emirates Skywards mohou získat extra míle Skywards během nákupu a stravování v Dubai Mall, největším nákupním a zábavním centru na světě.

Emirates i nadále klade nejvyšší důraz na bezpečnost a zavádí komplexní opatření na zemi i na palubě letadla, aby cestujícím poskytla nejvyšší bezpečnostní a hygienické standardy na každém kroku jejich cesty. Zákazníci, kteří cestují z Dubaje, mohou také využít nejmodernější bezkontaktní technologie usnadňující veškeré potřebné úkony na letišti.  

You may also like...