Luxus v cloudu. Swarovski a SAP prohlubují spolupráci

Společnost Swarovski přesouvá své informační systémy a e-commerce platformu do cloudu. Cílem přechodu je vyšší efektivita, nižší náklady a upevnění pozice na trhu s luxusním zbožím a šperky. V rámci spolupráce se společností SAP trvající přes čtyři dekády zvolila Swarovski pro migraci řešení RISE with SAP a SAP Commerce Cloud.

RISE with SAP si společnost Swarovski vybrala díky jeho flexibilitě a zabezpečení, které firmě umožní realizovat její cloudovou strategii a neustále inovovat. SAP Commerce Cloud poskytne Swarovski spolehlivou platformu pro rozvoj vztahů se zákazníky a posílení věrnosti značce.

Inovace ve spojení s naším jedinečným savoir faire je základem všeho, co děláme. Jen tak dokážeme pro naše zákazníky vytvořit nádherné produkty, které jim přinesou radost,“ říká Lea Sonderegger, ředitelka pro digitální technologie společnosti Swarovski. „Těší nás, že společně s našimi partnery v SAP budeme dál rozvíjet informační systémy, vztahy se zákazníky, a realizujeme tak naší strategii LUXignite.“

Spolupráce Swarovski a SAP trvá přes 40 let. Přechod do cloudu je dalším krokem v digitální transformaci výrobce broušeného křišťálového skla s tradicí přesahující 127 let. Partnerství se SAP je součástí dlouhodobé strategie Swarovski s názvem LUXignite, jejímž cílem je upevnit její pozici na trhu s luxusním zbožím a rozšířit její působení na trzích se šperky.

You may also like...