Manifesto Market se chystá na EURO 2024. Velkoplošné obrazovky, drinky a skvělé jídlo

Manifesto Market Anděl s nadšením oznamuje měsíční oslavu fotbalového turnaje UEFA EURO 2024. Od 14. června do 14. července mohou fanoušci sledovat každý zápas živě na velkých obrazovkách v elektrizující atmosféře, obklopeni skvělým jídlem, osvěžujícími nápoji a vášnivými  fanoušky.

Manifesto Market, známý svým živým komunitním prostorem a rozmanitou kulinářskou nabídkou, se promění v dokonalou fotbalovou fan zónu. Market nabídne širokou škálu jídla od mezinárodních i místních restaurací, doplněnou bohatým výběrem piv a koktejlů.


Hosté se mohou těšit na:

  • Živé přenosy zápasů: Sledujte všechny zápasy EURO 2024 na velkých, vysoce kvalitních obrazovkách.
  • Kulinářské lahůdky: Užijte si různorodé jídlo od špičkových restaurací, včetně BBQ, street foodu a gurmánských
  • Osvěžující nápoje: Ochutnejte rozšířenou nabídku piv: Staropramen – oficiální sponzor českého národního týmu, ale také Pilsner, Proud či Hoegaarden; koktejly a nealkoholické nápoje.
  • Atmosféru fan zóny: Vychutnejte si živou atmosféru s ostatními fotbalovými nadšenci.

„Jsme nadšeni, že můžeme přivést komunitu dohromady a oslavit jednu z největších sportovních událostí na světě,“ říká Hugo Crispim, Marketingový ředitel Manifesto Market a fotbalový nadšenec. „Náš trh nabízí jedinečné prostředí, kde si fanoušci mohou vychutnat skvělé jídlo a nápoje, zatímco fandí svým oblíbeným týmům.“

Manifesto Market Anděl slibuje nezapomenutelný zážitek pro fotbalové fanoušky, který kombinuje vzrušení ze hry s nejlepšími jídly a nápoji. Připojte se k nám na největší promítání EURO 2024!

You may also like...