Manifesto pořádá Silvestra rovnou na dvou lokacích

Manifesto Market rozzáří poslední noc roku 2022 nezapomenutelnou silvestrovskou párty s názvem Manifesto Beyond. Silvestr začne v kryté a vyhřívané kulturní zóně Manifesta, která se na tento výjimečný den promění ve vyzdobené místo plné živé hudby, tance, DJs setů. Překvapivým momentem v Mánesu bude kromě skvělé hudby i světelná show a vystoupení se saxofonem. Letos se však Manifesto vydá za hranice marketu, i za hranice otevírací doby a všech dosud pořádaných večírků. Budou se konat dvě párty, přičemž noc začne nejprve v Manifestu Anděl a bude pokračovat v galerii Mánes. Hosté budou moci při odbíjení půlnoci přivítat Nový rok šampaňským, a po celou noc si vychutnávat dobré jídlo z Manifesta a sváteční koktejly, které pro tento slavnostní večer bude po celou dobu připravovat SOOT bar a jeho zkušení mixologové.

Dvě lokace, jeden nabitý program

Od 17:00 se v rámci Manifesto zahřívacího kola mohou všichni sejít se svými nejbližšími v Manifestu, kde již bude připraven živý koncert legendární zpěvačky Tonyi Graves. O pozitivní náladu se posléze postará až do 22:00 hod DJ Manio.

Poté hosté překročí most a zamíří na druhý břeh do Galerie Mánes, ikonického funkcionalistického uměleckého prostoru z 30. let 20. století s terasou a výhledem na řeku, který nabízí jeden z nejkrásnějších pohledů na Prahu. Párty až do ranních hodin bude pod taktovkou týmu Manifesta a o skvělou hudbu se postará DJ Donna Bucks, DJ Nacho a vystoupení se saxofonem. Nebude chybět ani unikátní světelná show.

Limitovaný počet vstupenek

Aby Manifesto mohlo jít nad rámec běžných zážitků, připravilo si pro hosty rovnou tři exkluzivní silvestrovské balíčky, ze kterých si mohou vybrat i ti nejnáročnější. Všechny varianty zahrnují welcome drink v Mánesu, dva balíčky i uvítací koktejl v Manifestu, přesun autobusem na druhou lokalitu oslavy a novoroční přípitek.

  • Základní vstupenka (2000 Kč) do Mánesa zahrnuje vstup, welcome drink a půlnoční sklenku šampaňského na terase.
  • Standard vstupenka (2500 Kč) do Manifesta a Mánesu, zahrnuje welcome koktejl v Manifestu, privátní dopravu z Manifestu do Mánesu, vstup a welcome drink do Mánesu, a také půlnoční sklenku šampaňského na terase.
  • Premium vstupenka (4300 Kč) zahrnuje vše ze vstupenky Standard a navíc exkluzivní večeři o pěti chodech (ve variantě meat&seafood nebo vegetariánskou), připravovanou exkluzivně restauracemi v Manifestu. Dále je v této vstupence zahrnuta i nabídka čtyř koktejlů z baru SOOT. Zákazníci si mohou vybrat z 8 ikonických koktejlů ze zimního menu baru SOOT. V prémiové nabídce budou koktejly od Gaia Ma, Sage Paloma až po SOOT Martini.

Vstupenky lze zakoupit online na gout.cz: goout.net/cs/manifesto-beyond
Kompletní informace o akci jsou zveřejněné na sociálních sítích nebo webu Manifesta.

 

You may also like...