Matějská pouť pokračuje 424. ročníkem a přináší mnoho novinek

Již 23. února se brány holešovického Výstaviště otevřou pro fanoušky adrenalinu. Na ty v areálu čeká na stovku atrakcí a mnoho novinek. 424. ročník Matějské poutě totiž svým návštěvníkům kromě tradičních kolotočů nabídne i paintball nebo farmářské trhy!

Organizátorům Matějské poutě, která své brány pro první návštěvníky otevře již 23. února a bude trvat do 22. dubna 2019, se to povedlo i letos. Stejně jako v předešlých ročnících, i tentokrát se návštěvníci mohou těšit na mnoho novinek. Co určitě návštěvníky potěší, je fakt, že již nebudou muset čekat v dlouhých frontách. Nově si totiž vstupenky mohou zakoupit přes internetový portál www.ticketportal.cz. To ale není jedinou novinkou, se kterou se organizátoři tradiční Matějské pouti vytasili. A je vidět, že chtějí jít s dobou.

Kromě toho, že se návštěvníci nově budou moct svést na atrakcích Techno Power, To Scan, italské bobové dráze či na 28 metru vysokém obřím kole, nově si budou moct zadovádět i na paintballu, který bude součásti letošního ročníku Matějské pouti.

A tím novinky rozhodně nekončí. Kromě bavorské restaurace, která bude v provozu po celou dobu trvání Matějské poutě se návštěvníci každý pátek, sobotu a neděli mohou těšit na farmářské trhy, které se budou konat právě v rámci pouti.

Do Prahy se navíc opět vrací atrakce Super Mouse, Goldmine Tower, což je tolik oblíbený volný pád, Booster, Extreme, Katapult, Around the world XXL, Dům naruby a mnoho dalšího. I letos se tak návštěvníci mohou těšit na sto atrakcí, pokud nebudeme počítat střelnice občerstvení a her zručnosti.

Stejně jako v minulých letech, i letos 1. dubna proběhne den pro děti z dětských a azylových domovů a handicapované děti.

Matějská pouť začíná 23. února 2019 a končí 22. dubna 2019.

Provozní doba: út – pá 13 – 21 hod. 
                              so, ne a svátky 10 – 22 hod. 

Foto: Petr Brodecký

You may also like...